Tavasz Fehérváron

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk.Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő.A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző.
A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és közel van az állomás.Rengeteg látnivalót,kirándulást lehet tenni a környéken.

Kényelem (szoba): Átlagos

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Gyümölcs u. 28.

2019. október 13.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.

2019. május 19.
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt.De nem okozott nekem gondot. A...

2018. december 27.
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.

Hotel Platán Székesfehérvár, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-11-13 - 2020-11-14
 - Barangolás a Bory-várban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23