Kulčárová: Hortobágyi kirándulás - Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Hortobágyi kirándulás

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt.De nem okozott nekem gondot. A weboldalon feltüntetett képek egyeznek a valósággal. Talán kiemelném a tv készüléket, nem volt síkképernyõs, ezt csak a 4* értékelésre írtam, hogy manapság már ilyenek ritkán fordulnak elõ 4* hotelban.Nekem ez sem okozott problémát, mert a 2.napon be sem volt kapcsolva, a fáradságtól elaludtam. A reprértõl nem volt messze, nem zavart a repülõgépek hangja. Nem kell ettõl félni, bátran válasszák, ha áttutazóban vannak. Nyugodt helyen található. A wellness részleget nem használtuk ki, mert késõn este érkeztünk a környékbeli kirándulásból. A MÁV végállomástól kb.4 percre taxival található a hotel, árban annyira jött ki mintha a városibusszal közlekedtünk volna. Taxival kényelmesebbnek tünt nekem.
Csoportos kirándulásokra nagyon ajánlom.

Szeretnéd követni Kulčárová felhasználót?    Igen

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Gyümölcs u. 28.

2019. október 13.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.

2018. december 27.
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.

2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk.Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő.A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző. A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és...

Hotel Platán Székesfehérvár, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-11-13 - 2020-11-14
 - Barangolás a Bory-várban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23