Ágneskácska: Kellemes napok a fehérvári Hotel Platánban - Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Kellemes napok a fehérvári Hotel Platánban

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.

Ennyire tetszett: Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Ágneskácska felhasználót?    Igen

2019. október 31. - Hotel Platán Székesfehérvár válasza Ágneskácska értékelésére:
Kedves Ágnes!

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést. Örömünkre szolgált, hogy szállodánkban üdvözölhettük Önöket, és örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Surányi Bianka (Hotel Platán Székesfehérvár)
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Gyümölcs u. 28.

2019. május 19.
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt.De nem okozott nekem gondot. A...

2018. december 27.
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.

2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk.Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő.A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző. A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és...

Hotel Platán Székesfehérvár, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Barangolás a Bory-várban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-11-16 - 2020-11-17
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-23