Realista: városszéli csárdából, jó szálloda! - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

városszéli csárdából, jó szálloda!

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 25.
"Karácsonyi csomag" keretében először jártunk itt. Jól jártunk a választással! Ötletes és szellemes, hogy minden szoba más-más belsővel rendelkezik: "úri középosztály", "gazdag paraszt" és egyéb karakterek is megtalálhatók.A közös terek is kellemesek, tiszták. Amivel kiemelkedik más hasonló (sőt esetenként magasabb) kategóriájú szálláshelyek közül: pontos, érthető és ízléses eligazító táblák az egész épületben, az étteremben tiszta,fényes, vízfoltmentes evőeszközök, újszerű, csorbulásmentes étkészletek, ivóedények!
Az ételek minősége, választéka, mennyisége a kategóriának bőven eleget tesz. A személyzet udvarias, szolgálatkész, döntő többségük szakmailag kifogástalanul felkészült.
A wellness nem túl nagy, de szépen kivitelezett, praktikus elosztású, tiszta. Már reggel fél 7-től és este 23 óráig igénybe vehető!!
Hiba nélkül persze nincs senki és semmi: a lámpaernyők alatt(a mi szobánkban) az égőkön állt a por, az egyébként kifogástalanul üzemelő légkondicionáló ventilátora zörgött.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2020. augusztus 18.
A szálloda képei hitelesen ábrázolták a fényűző szobákat és a pazar vendéglátást. Nagyon finom, változatos és bőséges volt a félpanziós ellátás. Minden kényelmet biztosított a szoba berendezése. A fürdőszoba patyolattiszta volt. A benti wellness, az infraszauna, a gőzkabin és a finn szauna minden...

2020. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jól felszerelt, minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást nyújthat. A szoba szép, tiszta, hangulatos. Az étkezés bőséges és választékos. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Mindenkinek ajánlani tudom.

2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről. A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-02 - 2021-12-30
 - Nyári előfoglalás (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-07 - 2021-08-31
 - Húsvéti előfoglalás (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-02 - 2021-04-06