lego: Családi kiruccanás - Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése
1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül

Családi kiruccanás

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Szép, tiszta hotel és barátságos személyzet. Félpanziós ellátást igényeltünk, szuper volt, főleg azért is, mert gondoltak az ételallergiával érkezőkre is. A pincérek figyelmessége, kedvessége kiemelkedő!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni lego felhasználót?    Igen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Szárcsa u. 1.

2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon...

2019. december 28.
Nagyon kellemesen telt a karácsony ezen a helyen. A szállásra, a személyzetre, az ételek minőségére és választékára még a legnagyobb rosszindulattal sem lehet panaszkodni. A wellness részleg lehetne nagyobb, de kisgyerekes családoknak kész paradicsom. Ha felnőttek napközben szeretnének úszkálni,...

Szárcsa Hotel, Székesfehérvár kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi hétvége (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-06 - 2020-06-12
 - Húsvéti előfoglalás (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-10 - 2020-04-14
 - Hétköznapi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-04-10