Sempre Panzió Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Sempre Panzió Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
Nem találok szavakat, ettől rosszabb helyen még nem voltam. 2 éjszakára foglaltunk 3 szobát, esküvőre utaztunk ide. 54. 000Ft volt 1 szoba reggelivel 2 főre. (és ugye 3 szobát vettünk ki, 162e Ft ért) Nem olcsó egy panzióhoz képest, de nem volt más. Az épületbe belépve kosz, és mocsok fogadott. A szobák kritikán aluliak.
Sempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - FürdőszobaSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - EgyébSempre Panzió Székesfehérvár - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2022. július 22.barátokkal járt itt
A panzió szép zöld környezetben, a Csónakázó-tón túl, egy sportközpont mellett helyezkedik el, de sajnos a város legszélén. Parkolás az épület előtt, az utcán szabadon lehetséges. Sajnos nagyon távol esik mindentől, még a helyi buszmegállóktól is. A belváros elérése egy kiadós séta.