Csónakázó-tó Székesfehérvár

Csónakázó-tó Székesfehérvár
Csónakázó-tó SzékesfehérvárCsónakázó-tó Székesfehérvár
Csónakázó-tó SzékesfehérvárCsónakázó-tó Székesfehérvár

Csónakázó-tó Székesfehérvár bemutatkozása

A Csónakázó-tó a Gaja-Malomcsatorna jobb partján, a Ligetsor-Bregyó köz által közrefogott 6,1 hektáros  területen található, átlagos vízmélysége 1-1,2 méter. Az 1960-as években hozták létre a tavat, melyet 1979-re építettek ki teljesen. Kedvelt pihenőhely a helyiek és a turisták körében egyaránt.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Csónakázó-tó Székesfehérvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. május 2.a párjával járt itt
A nap végén sétáltuk körbe a tavat, melynek környezete szép, gondozott. Én úgy fogalmaztam meg, hogy ez Székesfehérvár Margitszigete, csak kevesebb emberrel és több hallal, illetve szúnyoggal. Utóbbiak miatt érdemes lehet befújni magunkat indulás előtt. Biztosan sok első csók csattant el a tó partján, mivel igazán romantikus az atmoszférája és padokban sincs hiány.
Csónakázó-tó Székesfehérvár - Külső képCsónakázó-tó Székesfehérvár - Külső képCsónakázó-tó Székesfehérvár - EgyébCsónakázó-tó Székesfehérvár - Külső képCsónakázó-tó Székesfehérvár - Külső kép