Prohászka templom Székesfehérvár

Prohászka templom Székesfehérvár
Prohászka templom SzékesfehérvárProhászka templom Székesfehérvár
Prohászka templom SzékesfehérvárProhászka templom Székesfehérvár

Prohászka templom Székesfehérvár bemutatkozása

dr. Prohászka Ottokár - Székesfehérvár püspöke - az egyházközséget 1920-ban alapította. A püspök 1927-ben tervezte a község plébánia rangra emelését, mely csak 1928-ban valósult meg, Ottokár hirtelen bekövetkezett halála után. A templom alapkövét 1929 őszén tették le. Klasszicista stílusban épült, dr.

Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Prohászka templom Székesfehérvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. november 8. járt itt
Ha Fehérváron járva csak egy templomba akar az ember benézni, én ezt ajánlanám, bár a belvárosban van több "szokványos+ barokk katolikus templom is, a sárga Prohászka a vasútállomás közelében sokkal különlegesebb és nekem kívül-belül jobban tetszik. A templom másik hivatalos neve: Székesfehérvár-Vasútvidék Római Katolikus Plébánia.
Prohászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - EgyébProhászka templom Székesfehérvár - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.