4,6

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd vélemények

Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
A város legjobb étterme. Barátságos hangulat, kitűnő kiszolgálás, finom ételek. Számomra különösen kedves a hely, mivel a Férjem itt kérte meg a kezemet. Visszajáró vendégek vagyunk azóta is.
Kiváló 2014. szeptember 8., üzleti partnerrel járt itt
Több mint 10 éve járunk ide a családdal és az ismerősöket, barátokat, üzleti partnereket is ide "hordjuk". Hangulatos, barátságos,kitűnő konyha, kedves személyzet, jó borok&pálinkák. . . más nem kell. Ár-érték arányban is nagyon jók. Aki gyalogosan keresi meg az éttermet a belváros felől belekóstólhat Szekszárd hangulatába. Ajánlom mindenkinek! !
Kiváló 2014. szeptember 8.családjával járt itt
Remek hely, ízletesek az ételek, kedves és gyors kiszolgálás,helyi borok kínálata lenyűgöző!
Kiváló 2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgálás. Megbízható minőség. Barátságos hangulat. Itt még a kutyát is emberszámba veszik.
Kiváló 2014. július 16.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, barátságos és előzékeny kiszolgálás, sokszínű ételválaszték, ízletes fogások. Júniusban jártunk ott, barátokkal, de amint alkalmunk lesz visszamegyünk. Az adag egy kicsivel lehetne nagyobb, de nagyon finom volt, megfizethető. Az egyetlen hiányossága, hogy soha nem találtam volna rá, ha a barátaink nem ismerik és hívnak meg, és ezt nagyon sajnálnám.
Kiváló 2014. július 7., csoporttal járt itt
Kedves előzékeny a kiszolgálás. A menű választék tárháza végtelen. A bőséges, ízletes adagok árai, mindenki számára megfizetthető. Ajánlom rendezvény helyszénül, vagy akár kisebb családi összajövetelre, mert a hely a vendágek kényelmének kivállóan allkalmas. Mi30-an voltunk, nem okozott gondot a kiszolgálás menetében, a rendelt étel,ital gyorsan a vengégek elé kerültek.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Jó ételek, jól is lakok vele rendesen, reális árak. Minek kell 300 karaktert írni egy jó étteremről. Ha egyszer finom kaja van az egész család számára, gyerek is és felnőtt is megtalálja a neki valót, azt nem kell ragozni. Sok étteremben lehet finomat enni, de utána sokszor otthon még eszem egyet.
2014. június 25.gyerekekkel járt itt
Kellemes szolid eldugott