Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd
7100 Szekszárd, Nefelejcs köz 3.

Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd a térképen

Szállások Szekszárd városában
Wellness csomagok Szekszárd városában

Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Finom ételek, bőséges választék és nagyon gyors udvarias kiszolgálás jellemzi a helyet. Remek,hogy a parkolás is könnyedén megoldható. Mindenki talál kedvére való fogást. Kutyussal érkezőkre is gondolnak, kikészítve itató és etető tálka. Ülésmagasító párna lenne még hasznos a már nem etetőszékben ülő kicsit nagyobb gyerekeknek.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Az oldal alapján választottam a helyet és nagyon jól tettem. Finom leveset és bőséges főételt ettünk a kinti részen. A felszolgálók,kedvesek, udvariasak és ami ritkaság, hogy kutyabarát hely. A négylábú vendégeknek ki van készítve víz és eleség is. Éppen volt is egy szép, fehér kutyus a gazdájával. Ez az eb viselkedni is tudott így nem zavart senkit.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Szállásadónk javasolta, hogy ne hagyjuk ki ezt az éttermet. Egyáltalán nem bántuk meg, hogy hallgattunk rá. Szerencsére foglaltunk asztalt, mert különben nem tudtunk volna itt étkezni. Nagyon kedves, usvarias kiszolgálás. Nem kellett sokat várni az ételekre. Másnap szerettünk volna halászcsárdában enni, de vasárnap nem volt nyitva.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Az egyetlen étterem volt aznap a környéken, ahol fogadtak minket.Igazi hangulatos kis vendéglő, ami nem zsúfolt és hangos.Kedves, mosolygós fogadtatás és gyors kiszolgálás. Levesek, főételek nagyon finomak,bőségesek. Mindenkinek ajánlom, akár családoknak is. Tiszta, rendezett étterem, biztos vissza megyünk még!

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Csendes, domboldalra felfutó mellékutcàban talàlható a kisvendéglő. A nagyon hangulatos terasz erre az utcàra néz. A vadas igazi zsemlegombóccal készül, ami sajnos sok helyen nem így van. Kisebb gyerekeknek való ételek is vannak - a paradicsomlevest nagyon szerették, pedig kritikusak. Igaz, hogy nem mozzarellàval készült . . .
Salgótarján

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Csoporttal érkeztünk, sokan voltak, így egy téliesített teraszon kaptunk helyen. Gyorsan összetolták nekünk az asztalokat és felajánlottak, ha kérünk még takarókat is hoznak. Egyébként nem volt túl hideg, gázgombával fűtöttek. Viszonylag gyorsan hozták az ételeket, a kiszolgálás gyors és korrekt volt. Kiváló ár-érték arányú csemegéket szolgáltak fel nekünk, amely bőséges, ízletes volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Az augusztusi hétvégét Szekszárdon töltöttük a párommal, Merops Hotelben megszállva. A szombati megérkezés után elfoglaltuk a szállást, majd sétáltunk egy nagyot a gyönyörű belvárosban, végül felsétáltunk a távoli mellék utcában lévő Aranykulacs Kisvendéglőhöz. A vendéglő teraszán egy 15 fős társaság vége felé járt az ebédnek, belül 3-4 asztalnál voltak vendégek.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Régen látott családtagokkal úgy döntöttünk, hogy Szekszárdon megebédelünk. Kedvenc helyünkön teltház volt, így úgy döntöttem, a korábban megismert, nem túl olcsó, de jó konyhával rendelkező Aranykulacsot választjuk. Sajnos csalódás ért. A megrendelt ételre egy órát vártunk, mint később kiderült, azért mert csoportot is fogadtak. Erről elfelejtettek tájékoztatni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Kutyások, figyelem! Abszolút le a kalappal az étterem előtt! Előzetesen odatelefonáltunk, hogy kutyával tényleg szabad-e menni, egyben asztalt is foglaltunk. Ahogy megérkeztünk, a pincér az étlappal együtt egy nagy tál vizet is hozott a kutyusnak, nagyon jófejek voltak. Mondták, hogy ki is vehetjük a boxból, mert ők egy kutyabarát hely.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Ételek bőségesek, ízletesek. Személyzet figyelmes, ételek telt ház ellenére is hamar készen vannak, bár a pincér hölgy azt mondta hogy aránylag sokat kell várni, na ez nem így volt :). Ajánlom ismerőseimnek barátaimnak, szívesen vissza térek amennyiben Szekszárdon járok. :) Köszönöm a személyzetnek a figyelmes kiszolgálást. Sok sikert kívánok a továbbiakban a tulajnak.

Legnépszerűbb csomagok Szekszárdon és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.393 - 14.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.06.17.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.15. - 2021.10.15.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 15.114,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2021.01.31.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 15.565,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.10.15.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.25. - 2021.12.22.
Sándor Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Szekszárd környékén
Zichy Park Hotel Szekszárd
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Szekszárd
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Tókert Fogadó Szekszárd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Aranykulacs Kisvendéglő SzekszárdX