4,6

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd vélemények

Kiváló 2016. június 12.családjával járt itt
Hihetetlenül gazdag (szinte zavarba ejtő, hiszen egy hétvégén nincs lehetőség az egész étlap megkóstolására) a választék, kiváló ételek, finom italok, figyelmes kiszolgálás. Életünkben nem ettünk ilyen omlós vadat, libát étteremben.
Kiváló 2016. május 31.egyedül járt itt
Szarvascombot ettem vadasan zsemlegombóccal. Nagyon ízlett. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Egy hétköznap estén jártunk a férjemmel a vendéglőben, mivel épp arra sétáltunk. Nem bántuk meg, hogy betértünk. Rendkívül figyelmes, hozzáértő kiszolgálásban volt részünk (többször kaptunk segítséget a borok kiválasztásánál), pedig folyamatosan érkeztek a vendégek.
2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Amikor ott jártunk, kevesen voltak, a pincér egyből érkezett (+), tegez (-), kérésre hüvös miatt pokrócot hoz (+). A leves átlagos, finom, de a csülök a kockás, teszkós, nem igazi füstölt. Az étlapon nem szereplő kérést megcsinálják, ez jó. A haléétel finom volt, de semmi extra. Összességében átlagon picit felül, de semmi extra.
Kiváló 2015. július 25.gyerekekkel járt itt
Nem olcsó, de ár-érték arányban megfelelő, hangulatos hely. Az egyik pulykahús belseje kissé nyers maradt, de a jegeskávénkba kapott bónusz két gömb vaníliafagyi kárpótolt ezért. A személyzet nagyon kedves, az egyéves kislányunkkal jártunk ott, az etetőszéket szinte kérés nélkül hozták és akárhányszor elhaladtak az asztalunk mellett, mindig kitüntettek minket egy mosollyal.
Átlagos 2015. június 27.családjával járt itt
Az ételek jók, a pincér kedves, de egy fagyira és egy palacsintára legalább fél órát vártunk, majd feladatuk, és eljöttünk.
Kiváló 2014. november 20.barátokkal járt itt
Ennek az oldalnak köszönhetően tértünk be az étterembe, utólag is köszönöm :o)Jó választás volt, nem csalódtunk, pedig volt a társaságban egy fő "finnyáska" is, de még Ő is meg volt elégedve. Gyors, pontos, tökéletes kiszolgálás, annak ellenére, hogy a pincér nem írta fel mit kérünk, mindeni megkapta, és azt kapta amit kért (ital, leves, frissen sült), ilyent még nem tapasztaltam sehol.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 30.családjával járt itt
Szekszárd festői panorámájának egy eldugott utcájában találtunk rá az Aranykulacs Étteremre. Kiváló hely, személyzet,felszolgálás, tisztaság szuper. Az ételek nagyon finomak és választékosak, javaslom, hogy csak éhesen menjetek be enni, mert akkorák az adagok, hogy még másnapra is elegendőek lennének elcsomagolva:o)))
Ár-érték arány rendben.
2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Többször is voltam már vendége az étteremnek, párban, és családi rendezvény kapcsán is. Ha összefoglalóan kell jellemeznem, egy kellemes hely, kedves személyzettel. Semmi extra, különleges igényeket nem elégít ki, de a maga nemében korrekt. Megfelelő az ételek mennyisége és minősége is.
Kiváló 2014. szeptember 10.családjával járt itt
Családias hangulatú étterem,házias ízekkel,kedves kiszolgálással.Kell ennél több?Mindenkinek jó szívvel ajánlom.