Bella Napoli Pizzéria Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Bella Napoli Pizzéria Szekszárd vélemények

2015. február 10.barátokkal járt itt
Az ételekbe és a kiszolgálásba nem lehet belekötni, finom és bőséges volt a vacsora, a pincér udvarias és kedves. Az asztalok és a teríték megfelel egy olasz pizzériához, laza és kötetlen stílus. Az ételválaszték bőséges, és széleskörű. Az árak nem alacsonyak, de a minőségi színvonal megtartása érdekében elfogadhatóak. Alapvetően nem tudok rosszat mondani, jól éreztem magam.
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Hangulatos, pincejellegű, igazi olasz étterem Szekszárdon. A pizzáik hatalmasak és nagyon finomak, de rengeteg más finom és igazán különleges olasz fogás közül is válogathatunk, a tésztaételeiket is csak ajánlani tudom.
A pincérek kedvesek, udvariasak és különleges, gusztusos a tálalás.
Leginkább egy romantikus vacsora eltöltéséhez alkalmas.
Kiváló 2014. május 12.családjával járt itt
Nagyon sokat jarunk a csaladommal ide. Mindig friss, nagyon finom eteleket szolgalnak fel. Igazi olasz konyha. A kiszolgalas elso osztalyu az elso perctol. Mindenkinek ajanlom. Nyugodt kornyezetben, nagyon hangulatos akar csaladi ebedek akar egy romantikus vacsora. Es mindenekelott megfizetheto, korrekt aron!!!!! :)
2014. január 5.barátokkal járt itt
Csendes, nyugodt környezet. (talán túlságosan is)Pincejellegű étterem, két részre osztott.
Udvarias kiszolgálás. Étlapjuk specialitásai elsősorban a pizzák, tészták, különféle saláták. Kedvencem a ráksaláta, de a pizzáik is kitűnőek. Mosdók kulturáltak. Áraik az étterem színvonalához illeszkednek, reálisak.
Parkolási lehetőség a közelben megoldható. Szálláshely is található.
2013. október 19.barátokkal járt itt
Alessandro Arena vendéglőjére úgy bukkantam rá, hogy óriásplakátokról ismerős volt a Csiszár Jenővel közösen csinált műsora, melyből sajnos egyetlen részt sem láttam, s valamilyen újságban belebotlottam egy vele készült interjúba.
Bella Napoli Pizzéria Szekszárd - Külső képBella Napoli Pizzéria Szekszárd - Külső képBella Napoli Pizzéria Szekszárd - BelsőBella Napoli Pizzéria Szekszárd - Étel/italBella Napoli Pizzéria Szekszárd - Étel/italBella Napoli Pizzéria Szekszárd - Étel/ital