Giguska

Giguska adatlapja

Szeretek enni, szeretem a finom ételeket, a különleges, nem hagyományos fogásokat is.
Nagyon szeretek főzni, azonban nem sok időm van arra, hogy megadjam a módját, legtöbbször csupán a "kötelezőt" főzöm. De ha van időm, képes vagyok szinte bármire.
Kedvencem a francia konyha.
Nem vagyok laikusnak mondható, vendéglátó szakközépiskolát végeztem, ahol nagyszerű tanáraim voltak, nekik köszönhetem a főzés szeretetét.
Eléggé kritikus vagyok. Ha étterembe megyek, az olyan ételeket keresem, amik lehetőség szerint helyi, friss alapanyagból készülnek, nincsenek túlkomplikálva, de mégis fantáziadúsak.
Sajnos azonban sokat csalódtam, azt állapítottam meg, hogy sok esetben irreálisan magas árakon dolgoznak az éttermek, a kiszolgálás színvonala rettentően alacsony, és az ételek frissessége, és minősége is sokszor hagyott kívánni valót maga után.
Remélem a kritikát az éttermek nem támadásnak veszik majd, hanem egy lehetőségnek, hogy első kézből tudják, min javíthatnának, a jobb minőség, és az elégedettebb vendégek érdekében. Amint azt tudjuk, a pozitív vélemények terjesztik a jó hírnevet, ez pedig visszatérő vendégeket eredményez, és hozza magával az újabbakat is.

Szóval: Kalandra fel!!!
Regisztráció2014.09.09
Utoljára itt2015.02.10

Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
Vasárnapi ebédre mentünk el Bajára, szép helyen van az étterem, bár nem volt könnyű oda találni. Közvetlenül a vízparton helyezkedik el, csendes környezetben. A személyzet kedves és közvetlen volt, nagyon udvarias. Az ételek minősége kifogástalan, mennyisége bőséges volt. Friss, jó minőségű alapanyagból készültek az ételek, házias ízekkel.
2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttem a párommal a szállodában lakosztályban. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szoba korrektnek mondható. Tágas, két légterű, régi stílusú berendezéssel. A patinát hiányoltam egyedül. Légkondicionáló volt a szobában, a távirányító bekészítve, nem kértek érte plusz pénzt.
2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, nyári kikapcsolódásként. Kellemes szálloda, a személyzet kedves volt, és segítőkész. A szoba szép volt, bár a leírtak alapján légkondicionálóban bíztunk, ám a szobában csak egy ventilátor volt. A tisztasággal nem volt semmi probléma, a wellness részleg minden igényt kielégítő volt.