kochbianca

kochbianca adatlapja

Regisztráció2014.05.12
Utoljára itt2016.10.26

Szörnyű 2014. május 12.családjával járt itt
Csutortok este felhivott az utazasi irodas holgy,h. pentekre van egy last minute ut Zalakarosra egy 4 CSILLAGOS hotelbe. Nagyon megorultunk. Penteken mar indultunk is reggel mivel 210 kmre volt tolunk. Oda erve a recepcion kedvesen fogadtak. Vartam a londinert mivel 4Csillag az 4Csillag. . .
Kiváló 2014. május 12.családjával járt itt
Nagyon sokat jarunk a csaladommal ide. Mindig friss, nagyon finom eteleket szolgalnak fel. Igazi olasz konyha. A kiszolgalas elso osztalyu az elso perctol. Mindenkinek ajanlom. Nyugodt kornyezetben, nagyon hangulatos akar csaladi ebedek akar egy romantikus vacsora. Es mindenekelott megfizetheto, korrekt aron!!!!! :)
Kiváló 2016. október 26.barátokkal járt itt
Reg nem latott baratainkkal ajanlas utan itt beszeltunk meg egy talalkozot, egy ebed mellett. Nagyon finomak voltak az etelek, nagyon mutatosak voltak a tanyeron, az izvilag es az adagmennyiseg is tukrozte az arakat. Mindenkinek ajanlani tudom. Mi szeptemberben voltunk szerencsenkre nagyon jo ido volt, igy kitudtunk elvezni a gyonyoru panoramat is.