Garay Söröző és Étterem Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Garay Söröző és Étterem Szekszárd vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
Gyenge 2023. június 28.barátokkal járt itt
A nyári melegben, városnézéstől elpilledve rogytunk le a hangulatos hely teraszán, remélve, hogy egy sörözőben van némi sörválaszték, még ha a napernyők a Sopronit hirdették is. Volt. . . ! A csapolt világos Sopronin kívül dobozos Heineken. . . Mi nem ilyen szegényes, kommersz kínálatra számítottunk, de a szomjúság nagy úr.
Garay Söröző és Étterem Szekszárd - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 26.barátokkal járt itt
A városban járva inycsiklandó illatok hívtak ebbe az étterembe.
Menűt rendeltünk, ami nagyon finom volt és óriási adag. A vendégfogadás osztályon felüli, szolid árakkal. Borsóleves és rizseshús, valamint milánói sajtos bécsi szelettel volt a választék. Nagyon meglepő és finom volt a helyfoglalás után asztalra tett friss vízzel teli kancsó poharakkal. Ezt az éttermet senki ne hagyja ki.
Garay Söröző és Étterem Szekszárd - Külső képGaray Söröző és Étterem Szekszárd - Étel/ital
2016. április 1.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül tévedtünk be szombaton ebédidőben a sörözőbe. Tele volt fiatalokkal, kik jól érezték magukat. A műbőr üléseket már kissé kikezdte az idő, de amúgy normális a berendezés. A pincér kedves, gyors és segítőkész volt. A végén még rábeszélt a palacsintára is. Elfogadják a kártyákat és utalványokat. Bátran merem ajánlani a Szekszárdon járó olvasóknak.
Garay Söröző és Étterem Szekszárd - Étel/italGaray Söröző és Étterem Szekszárd - Étel/ital