4,6

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

A Kávé Háza Szekszárd vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. szeptember 10.a párjával járt itt
EGY FORGALMAS UT MENTEN található az amugy rendezett épület ,terasz,sajnos a parkolo egy földes fuves valami de vegül is van lehetőség,mert az ut mellett nem lehet megallni. Gyors kiszolgalas,sokan voltak hétköznap delelött,Régota szerettük volna tesztelni ahelyet ,de nem esik utba ,messsze lakunk tőle.
Kiváló 2016. május 4., üzleti partnerrel járt itt
Egy üzleti megbeszélésre mentem a kávézóba nem is olyan régen, és maradandó élményben lehetett részem. A felszolgáló hölgy, amikor felvette a rendelésünket, és én egy latte-t kértem, javasolta, hogy milyen kávéból készítené el nekem, ami igen csábító volt, kekszes ízhatást említett. Ki ne szeretné a kekszet?
Kiváló 2016. február 2.a párjával járt itt
Kedves, barátságos hely. Hozzáértő, barátságos és kedves a személyzet. A varázslatos kávékülönlegességek mellett érdemes a süteményeket, és a szendvicseket is megkóstolni. Fantasztikusan finomak. Kutyabarát hely. Tiszta. Igényes. Fiatalos. Ha Szekszárdon jársz, mindenképpen érdemes ide betérni. Nem fogsz csalódni. Ízek kavalkádja fog fogadni.
2015. október 2.barátokkal járt itt
Az „új hullámos” kávé eljutott a magyar vörösbor fellegvárába, Szekszárdra is. S nem is napjainkban, hiszen „A Kávé háza” nevű hely évek óta működik. A terasz kellemes, a beltér hangulatos, az árak megfizethetőek, a kávé nem meglepő módon nagyon jó.
A Kávé Háza Szekszárd - Külső képA Kávé Háza Szekszárd - Étel/ital
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Szekszárdon jártunk párommal átutazóban. Szándékosan a kávé házában szerettünk volna elfogyasztani délelőtti kávénkat. 2 kört tettünk legalább a környéken, mire megtaláltuk a kiszemelt kávézót (már majdnem feladtuk). Aztán amikor beléptünk nyugtáztuk, hogy szerencsére ide értünk!
A Kávé Háza válasza
Igazán köszönjük a kedves szavakat! :)
2015. július 21., Tóth Sándor, tulajdonos
Kiváló 2013. december 23.a párjával járt itt
A legjobb kávé, a legjobb kiszolgálás, a legjobb hangulat, a legjobb illatok és ízek, nem csak a környéken! Isteni, mindenkinek ajánlom! És nem csak a kávét, a sütiket sem érdemes kihagyni.
Sőt, annak is ajánlom, aki "nem szereti a kávét", életem első kávéját itt ittam, és azóta minden nap iszom is, pedig korábban azt hittem, hogy "nem szeretem".
A kávé házát nem hagyom ki soha, ha Szekszárdon járok! :)
A Kávé Háza válasza
Mit is írhatnék egy ilyen bejegyzésre? Boldogsággal tölt el, ha sikerül élményt szereznünk a vendégeknek, az pedig különösen, ha ez megerősítést is nyer! Nagyon köszönjük és biztosíthatom, hogy mindent elkövetünk a jövőben is! Hálás köszönet és szívből kívánunk boldog és szerencsés 2014-es esztendőt!
2013. december 31., Tóth Sándor, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
Ez egy igazán remek hely! Jól példázza,hogy minőséggel kisebb, eldugottabb helyeken is sikert lehet aratni, nem muszáj,hogy Bp belvárosában legyen egy étterem. Rengetegféle kávé van, filterestől az eredeti olaszos eszpresszón keresztül, mindenféle általam még sosem hallott különlegesség is.
Kedves értékelő!
Nagyon köszönjük kedves és elismerő gondolatait!
Örömünkre szolgál, hogy megtapasztalták, miként is gondolkodunk a vendéglátásról és a kávéról.
Igyekszünk továbbra is ragaszkodni filozófiánkhoz:
"The coffee's past and future in the present", vagyis "A kávé múltja és jövője a jelenben".
2013. október 1., Tóth Sándor, tulajdonos
A Kávé Háza Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdBátaszéki út 25.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo