Mango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd

7100 Szekszárd, Garay tér 18.

Mango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd a térképen

bépé14 TOP étteremértékelő
bépé14 TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csábító menü kínálatra foglaltam helyet a csendes és szépséges belvárosi utcában található Mango étterem kerthelyiségében. A menüben elsősorban a mézes-chilis sült tarja ( a vele sült burgonyával) fogott meg. És nem csalódtam. Isteni volt. De finom volta tejszínes, petrezselymes zöldség leves is. Amit nem csészében, hanem leveses tálban szervíroztak.

Editmami TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A városban járva megláttuk ezt a kis kellemes pince éttermet. Nagyon kedvező áru menű ajánlatukat látva betértünk ebédelni. A belső tér kellemesen hűs volt a nagy melegben. Szép festett üvegablakok és képek a falakon. Az ebéd nagyon finom és jókora adag volt. A felszolgáló kedves, szolgálatkész.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal töltöttünk a Mangó Étteremben egy csodálatos romantikus vacsorát, hétköznap foglaltam asztalt annak ellenére, hogy nem ismerünk senkit meglepetten láttuk, hogy a külön teremben várt minket egy csodálatosan felterített asztal, az ételek is nagyon finomak voltak a kiszolgálás is rendkívül figyelmes.
Egy igazi élményt kaptunk.
Köszönjük.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
Egy romantikus vacsorának indult a párommal, és másnap fogászat lett a vége. Sajnos azt kell mondanom nagyon negatív tapasztalatom van az étteremmel kapcsolatban. Sem az ételek minősége, sem pedig a kiszolgálás nem volt megfelelő, az árak színvonala pedig az egekben. Nem volt tele az étterem, és mégis sokat kellett várnunk.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves és egítőkész személyzet, gyors kiszolgálás, széles választék, vendégbarát árak, barátságos és tiszta környezet.

Legnépszerűbb csomagok Szekszárdon és környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 11.216 - 25.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2022.12.31.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.06. - 2022.08.05.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.22.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.17. - 2021.12.23.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.05.11.

Szállodák Szekszárd környékén
Tókert Fogadó Szekszárd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Szekszárd
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Zichy Park Hotel Szekszárd
Hétvégi feltöltődés (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 4 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

Mango Mediterrán Étterem & Bár SzekszárdX