Toscana Látványkonyha Szekszárd

Fried Kastély Hotel Simontornya

Toscana Látványkonyha Szekszárd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 25.a párjával járt itt
Egynapos városlátogatás alkalmával Szekszárdon ebbe az étterembe botlottunk először. Nagyon finom pizzát kaptunk hideg limonádéval, udvarias volt a kiszolgálás és kellemes volt a terasz is. Az étterem belső része nagyon hangulatos, pontosan olyan, mintha Olaszországban jártunk volna.
Szörnyű 2021. július 24.egyedül járt itt
Ebédet rendeltem elvitelre. Paradicsomos csirkemelles tésztát. A csirkemell belül nyers volt.nem volt jol megpárolva,vagy főzve. Alig volt rajta parmezán. Nagy csalodás mert mindenki sztárolta az éttermet régebben.
Gyenge 2018. szeptember 17.a párjával járt itt
A szüreti napokra látogattunk le Szekszárdra. Mivel még nem ebédeltünk gondoltuk keresünk egy éttermet és erre esett a választás. Sajnos rosszul döntöttünk. Fiatal pincér szólt,hogy picit többet kell várni az ételre mert teltház van. Mondtuk rendben semmi gond. Na de majdnem 2 órát? ? ? És csak két főételt rendeltünk.
Átlagos 2018. augusztus 10., kollégákkal járt itt
Első alkalommal jártunk itt ebben a nagyon szépen berendezett kis olasz étteremben. Rajtunk kívűl még 2 fő volt, akik már ebédeltek. 5-n voltunk, rendeltünk levest, főételt és desszeret is. Italként limonádét rendeltünk, én kértem, hogy friss mentával, ha már lime-menta a limonádé.
Kiváló 2017. március 13.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a finom olasz ízeket. Udvarias, segítőkész személyzet, ízletes, sokféle ételek várnak rád itt. Nagyon hangulatos, dekoratív hely. Egyből elvarázsolt, ahogy az ajtón beléptünk. Igazi olaszországi hangulatot áraszt!
Bízom benne, hogy hamarosan újra ellátogathatok a Toscanába!
Csak biztatni tudok mindenkit aki Szekszárdon jár, hogy látogasson el ide.
Kiváló 2016. december 29.családjával járt itt
Többször jártam már ezen a helyen az ételek és a felszolgalas minősège kifogástalan, bátran ajánlom mindenkinek!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. április 21.egyedül járt itt
Egy napi menüt ettem az étteremben.Finomak az ételek,van választék és az ár-érték arány is megfelelő. Szerelőt van a választék,könnyen el lehet dönteni,hogy mit szeretnénk enni. udvarias,kedves és gyors a kiszolgáló személyzet. Hangulatos és szép a hely. Ajánlom mindenkinek.
Toscana Látványkonyha válasza
Köszönjük megtisztelő értékelését,reméljük máskor is ellátoget hozzánk!
Kis csapatunk szerettettel várja!
2015. április 28., Zéman Panni, üzletvezető
Kiváló 2014. június 24.barátokkal járt itt
Nem olyan régen voltam ebédelni a Toscana étteremben,ismerőseim beszéltek rá a helyre és hát igen kellemesen csalódtam. Hatalmas ételválaszték fogadott,igényesen tálalva,az árak is barátságosak voltak,az ételek házias jellegűek,mégis valami plusz volt bennük. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Összességében nagyon meg voltam elégedve,biztosan többször is benézek.
Toscana Látványkonyha válasza
Köszönjük szépen megtisztelö értékekését.Reméljük többször ellátogat hozzánk,kis csapatunk szerettettel várja!!!
2015. április 28., Zéman Panni, üzletvezető
Toscana Látványkonyha Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdSzent István tér 3-5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-P