Hotel Merops Mészáros Szekszárd ★★★★

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hotel Merops Mészáros Szekszárd vélemények

2021. augusztus 25.a párjával járt itt
. . . nem magamat, csak a fürdőköpenyemet vagy a törülközőt. De nincs mire. Lehet, hogy apróság, de amikor van egy hatalmas gyönyörű fürdőszobát kétszemélyes káddal, zuhanyzóval, design radiátorral, nagy mosdópulttal és egy gyönyörű tükörrel, majd azon veszed észre magad, hogy nincs hova tenned a törülközőt, akkor kiakadok.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Augusztusi hétvégét Szekszárdon töltöttük a párommal. Egy kis bizonytalanság után megtaláltuk a hotel bejáratát, a hátsó kis utcában van a bejárat, szemben egy sorompóval lezárt saját parkoló. Udvarias, kedves fogadtatás, csinos, új modern szálloda. Érkezéskor rögtön felajánlották, hogy lehet jelentkezni a 17:00.
Hotel Merops Mészáros Szekszárd - BelsőHotel Merops Mészáros Szekszárd - BelsőHotel Merops Mészáros Szekszárd - BelsőHotel Merops Mészáros Szekszárd - Szobák
2016. augusztus 4.üzleti partnerrel járt itt
Azon kaptam magam, hogy néha a nagy és hatalmas szállodákat pl. Hotel Pelion, néha a kisseb pl. :Hotel xavin szálloda típusokat kedvelem. Nyilván ez hangulat függő is. Ez a hotel az utóbbihoz azaz a kisseb hotelekhez tartozik ami 22 szobával rendelkezik. Amit tudni érdemes a tulajdonos bortermelő nemzedékből „származik” (apáról fiúra) és a mai napig igen ismert bortermelők.