Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste ★★★

4,7
a 2 szelestei szállás közül
Három csillagos szálloda
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel SzelesteFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

Kiváló 2021. november 23.a párjával járt itt
A pihenésre vágyóknak tökéletes kikapcsolódási lehetőség Szelestén a Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel. Nekünk ezt nyújtotta: tiszta szállást a kastélyszállóban, ahol a romantikus múltban érezhettük magunkat 3 napig. A személyzet figyelmes és segítőkész. A szakács remekül főz, az adagok nagyok, a pincérek kedvesek, kiszolgálásuk kifogástalan.
Kiváló 2020. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Gyöngyörű szállás, arborétum, kicsi, de hangulatos strand gyógyvízzel. Kiemelkedő volt a pincérek és a séf figyelmessége. Tejérzékeny családtagra mindig kérés nélkül maguktól figyletek, már a 2. étkezéstől. Szombaton volt egy esküvő, kicsit hangos volt a zene éjszaka. Ha előre szólnak, programot csináltunk volna, és nem lett volna zavaró ez sem.
Kiváló 2019. április 30.barátokkal járt itt
Immár 4. alkalommal voltam a barátnőmmel. Minél többször vagyok ott annál jobban azt érzem,hogy a legjobb üdülési hely! Családias fogadtatás,kiszolgálás. Gyönyörű volt az arborétumban virágzó növényzet. A minőség minden tekintetben kiváló! Mindenkinek szívből tudom ajánlani ha szereti a jó levegőt és pihenni szeretne. Mindenki udvarias teljes szívből segítőkész!
Köszönettel
Kiváló 2019. február 26.a párjával járt itt
Különösen tetszett a személyzet kedvessége, szolgálatkészsége.
A környezet, az arborétum lenyűgöző, igazi természeti kincs.
A szálló és a fürdő nyugalma, csendje nagyon jó.
Az ételek ízletesek, nagyon bőségesek.
Kiváló 2018. október 20.a párjával járt itt
Ami tetszett:A környezet,az arborétum csodás. A kastély szépen berendezett,tiszta. A padlófűtés nagyon jó. A svédasztalos reggeli bőséges. minden igényt kielégítő. A vacsora menű választásos,háromfogásos. Nagyon ízletes. A személyzet mindig mosolygós,étkezéskor nagyon gyors a kiszolgálás. A fűrdő csendes,kellemesen meleg,pihentető.
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Nyár közepén nyolc napot töltöttünk a kastélyban férjemmel. Festői a környezet. Tágas, jól felszerelt szoba, tiszta és ízléses fürdőszoba várt bennünket. Lenyűgözött minket a 150 éves épület. A svédasztalos reggeli mindig bőséges étkezést biztosított. A választható vacsorában sosem csalódtunk, s minden este viszonylag olcsón egy pohár bort is megittunk mellé.
Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
Június elején töltöttünk itt egy szűk hetet. Bár csak a feleségem nyugdíjas, mindkettőnknek a nyugdíjas csomagot számolták. A szálloda igaz kastélyhangulatot áraszt annak minden előnyével és hátrányával. A 70 cm-es falak melegben is hűvösen tartják az épületet, a vastag falak miatt wifi csak az egyébként gyönyörű szalonban és a recepción van.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - SzobákFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - VendéglátásFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - BelsőFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - BelsőFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - BelsőFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - BelsőFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Szobák
Kiváló 2018. április 15.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk itt párommal . Visszajáró vendégek vagyunk . Gyönyörű környezetben egy szép arborétumban van a kis kastélyszálló . Családias fogadtatásban volt részünk az első alkalommal , és azóta is . A Zsuzsanna hotel wellnessrésze , gyógyvize remek . Kiváló masszőrük van . Remek ételeket szolgálnak fel .
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékFestetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Környék
Kiváló 2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Zsuzsanna hotelben.
A gyógyvíz,a programok, a környezet és az ételek kitűnőek.
A házigazdák és a személyzet nagyon figyelmesek és barátságosak.
Pihenésre, feltöltődésre, nyugalomra kiváló hely.
Egy észrevétel:az ágyakat mi kicsit kényelmetlennek találtuk.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Egy kellemes hosszú hétvégét tölthettem párommal a Szelestei Festetich Kastélyszállóban. A Standard szoba nagyon kényelmes volt, a személyzet udvarias, az ételek finomak,a gyógyvíz kellemes. A park csodálatos.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen
9622 SzelesteArany J. u. 37.
+36 95 565001
• szabadtéri úszómedence • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • gyógymedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 15 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • büfé
Wellness Hotel Szindbád