Szepi Fogadó Étterme Szendehely

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Szepi Fogadó Étterme Szendehely vélemények

Átlagos 2016. július 17.barátokkal járt itt
Vegyes érzelmeim vannak az étteremmel kapcsolatban. A kiszolgálás remek volt, kedves volt mindenki, az ételek viszont elég gyengék voltak. Pedig pörög a hely, tele volt szombat délután. Jó az elhelyezkedése és feltételezem nincs sok konkurencia a környéken. Nem kértem semmi extrát.
Kiváló 2016. június 15.barátokkal járt itt
Szeretem ezt a helyet. A Nógrád megyei kis sváb faluban olyan kedvesek az emberek, szivélyes a fogadtatás a faluban található Szepi Fogadó éttermében is. A személyzet készséges, barátságos, az ételek igazán finomak, háziasak, a saját készítésű boraikról nem is beszélve.
2016. május 17.a párjával járt itt
A Tátrából hazafelé megfáradtan és korgó gyomorral kerestünk egy megnyerő helyet, ahonnan feltöltekezve tudunk utunk folytatására tovább indulni. A határtól Bp. irányába már éppen feladni kezdtem reményemet, amikor az utolsó pillanatban feltűnt a Szepi fogadó és étterem. Döntésünket nem, hogy nem bántuk meg, hanem épp ellenkezőleg; üdvözítő volt számunkra!
Kiváló 2016. április 25.családjával járt itt
Öt csillagos helynek tartom. Remek ételek vannak megfizethető áron. Kellemes hangulatos tiszta hely. A fogások hatalmasak a kiszolgálás első osztályú. finom borokat tartanak és finom a pizzájuk is. Nagyon kedvesek a dolgozók,semmiben sincs hiány. Mindenkinek bátran ajánlom akinek erre vezet az utja,hiszen nem fog csalódni. Többször voltunk és leszünk is náluk,hisz öröm volt betérni
Kiváló 2016. április 8.barátokkal járt itt
Tavaly novemberben jártunk itt egy baráti társasággal. Elérkezett Márton nap
és úgy gondoltuk, hogy a márton napi libalevest és libasültet nem otthon hanem egy étteremben fogyasszuk el. Már ismerősöktől csupa jót hallottunk a fogadóról és nem csalatkoztunk mi sem, igazi kulináris élményben volt részünk.