Margaretta Cukrászda Szentendre
2000 Szentendre, Görög u. 4.

Margaretta Cukrászda Szentendre a térképen

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Margaretta Cukrászda Szentendre vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Tavaly tavaszi itt elfogyasztott fagylaltunk jó emlékére tértünk be ősszel is egy fagyira. Nem csalódtunk. Én nem vagyok nagy fagyi rajongó, férjem annál inkább. Ételallergiáim miatt meg kell kérdeznem minden édesség esetében az összetevőket. Nagyon kielégítő választ kaptam kérdéseimre, ami manapság sajnos még ritka.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendrén a karácsonyi vásárt néztük meg. Jó szokásunk szerint betértünk kedvenc cukrászdánkba egy kis finomságra. Sajnos már jó hideg lévén a finom fagyit már nem mertük megkóstolni, de a sütemények kárpótoltak. A mostani személyzet is kiváló, de a régi tulaj mindig eszünkbe jut. Olyan fagyi fantáziák voltak, mint milánói makaróni, virsli mustárral,vonatok és egyéb költemények.
Budakeszi

2007 hasznos szavazat
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Sok éve nem látott régi kolléganőmmel teljesen véletlenül éppen a Margaretta Cukrászda előtt futottam össze, egy nagy adag fagyival a kezében jött kifelé. Mint szentendrei lakos "bennfentes", ezt a cukrászdát ajánlotta, azt mondta, ha Szentendrén fagylaltozni szeretnék, ne is gondolkodjak másban, csakis ide jöjjek.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Szentendrén jártunk a barátainkkal és délután szerettünk volna a belvárosban körülnézni. Hangulatos séta a parton, a belváros tiszta utcái mind mind nagyon tetszettek. Picit hűvös volt, de úgy döntöttünk fagyizunk és éppen ennél a fagyizónál álltunk meg. Az idő ellenére volt sor, de kivártuk. A választék nagy volt, picit meg is nehezítette a dolgunk.

Mobilról küldte. | 2016. májusban járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Többször jártam már itt,mindig nagyon finom fagylaltot ettem,most is jó választás volt. Az őszibarackos frissítő volt, a rumos dió is jól sikerült nekik. Mindig van cukormentes változat ,sőt most már laktózmentes is. Általában nehéz a döntés, de az utánam állók sokasága meggyorsítja a folyamatot.
Balatonberény

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy májusi vasárnap délután ebéd után jöttünk ide fagylaltozni. Bár egymást érik a fagylaltozók Szentendrén, itt elég hosszú sor állt, és nem véletlenül. Kiváló minőségben egyedi és bőséges választék várja a vendégeket, máshol nem kapható különlegességeket lehet megkóstolni. A hely fekvése pazar, a főtér és a Duna korzó közötti utcában van egy szép épületben.

rigop TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal Szentendrén sétáltunk amikor belebotlottunk ebbe a cukrászdába. Annyira sokféle és csábítóbbnál csábítóbb fagyik mosolyogtak ránk a pult mögül, hogy alig tudtunk választani. Végül a barátnőm egy ruccolás málnát kért, én pedig egy gránátalmát. Mindkettő isteni finom és frissítő volt, ezt mindenkinek meg kell kóstolnia!

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.04.23. - 2020.04.20.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.792 - 12.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.29. - 2019.12.29.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.04.23. - 2020.04.20.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.13. - 2019.06.15.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.10.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Szentendre
Abacus Business & Wellness Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

Margaretta Cukrászda SzentendreX