Hekkes Büfé Szentendre

Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Hekkes Büfé Szentendre vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2017. február 6.barátokkal járt itt
Szentendrei sétánk végén hazafelé tartva, finom illatok csábítottak minket arra, hogy beüljünk a Hekkeshez. Első dolog ami mellbevágott minket egy cseppet, az a sült olajsz ag, s igen erős. Nyitva hagytuk télvíz idején az ajtót jó pár percig, s elviselhető lett a levegő. Kértünk és kaptunk is mindjárt egy finom csésze illatos forralt bort.
Hekkes Büfé Szentendre - Külső képHekkes Büfé Szentendre - Étel/italHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - Étel/italHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - Külső képHekkes Büfé Szentendre - Külső képHekkes Büfé Szentendre - Étel/ital
2015. október 25.egyedül járt itt
A sétálóutca bal oldalának elején található ez a kis büfé, amely elsősorban gyorsan elkészülő, frissensült halas ételekre specializálódott. Elég pici és egyszerű a hely, a vízparti halsütödék berendezése köszön vissza, de vannak témához illő dekorációk: hajó, hajókötél, kormánykerék, cápa állkapocs, hal figurák és ilyesmik.
Hekkes Büfé Szentendre - Külső képHekkes Büfé Szentendre - Külső képHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - BelsőHekkes Büfé Szentendre - Külső kép