Jobbacska hely Szentendrén

Tinto Resto SzentendreTinto Resto Szentendre a térképen

2016. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 22.
A Maestro fekvése igen előnyös, a festői Duna partra van kilátás a télikertből. Idén márciusban néztünk oda be a fiammal, egy szép reggelen, Esztergomból hazafele tartva. Az árak mérsékeltek, 480 forint a sütik nagy része. Nem akartunk semmi komolyat enni, de lehet, hogy erre nem is lett volna lehetőség abban az idősávban.
Kértünk egy paleo brownie-t, amivel meg voltunk elégedve. A kiszolgálás is kedves volt. Nem ostromolnak csúcsokat, de ahogy néztem a többi sütit is, azért ügyelnek arra, hogy tisztességes minőség kerüljön a vendég elé.
Tartanak néhány jó bort az élvonalbeli magyar pincészetektől, továbbá Bernard kisüzemi cseh sört 790 ftért, ami soknak tűnik, de ha azt nézzük, hogy a legtöbb helyen 890 egy palack, akkor már nem is annyira.
A szóda decije 100 forint, ami ugye 1000 forintos literárat jelent. Ez ezen a helyen brutális, legfeljebb a magas gasztronómiában elfogadható, bár ott is durva. Így aztán nem is adhatok az ár/érték rovatban jót, csak átlagosat.
Összességében szerettünk itt lenni, nem lenne ellenemre, hogy máskor is benézzünk.
Hangulat:Kiváló
Tinto Resto Szentendre - Külső képTinto Resto Szentendre - Külső képTinto Resto Szentendre - Étel/italTinto Resto Szentendre - BelsőTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - BelsőTinto Resto Szentendre - EgyébTinto Resto Szentendre - EgyébTinto Resto Szentendre - Belső

Tinto Resto további értékelései

2022.05.23családjával
Hamburger:sós,száraz. Kiszolgálás az jó. Wc elhanyagolt. Élőzene jó volt.árak közepes. Idő jó volt terasz hangulatos
2021.08.06gyerekekkel
A hamburgerek hatalmasak és ízletesek, a cézár salátan meleg volt a csirkehús és kicsit sós volt. Gyors volt a kiszolgálás a kilátás gyönyörű
2017.05.08családjával
Többször volt már szerencsém itt enni. Eddig sosem csalódtam. A kiszolgálos udvarias és gyors. Az ételek hamar elkészülnek és finomak! Gulyás levest többször ettem már, finom, friss házi kenyérrel, bőven jól lehet vele lakni. A kilátás nagyon szép. Ki is lehet ülni, de hidegebb időben van fedett...
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással