2000 Szentendre, Dunakorzó 5/A

étterem, bisztró, vendéglő
magyar, mediterrán
egzotikus fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Szervízdíj:
Bernard

Maestro Lounge Bistro Szentendre bemutatkozása

A Maestro Lounge Bistro Szentendre legfrekventáltabb helyén, a Duna korzón található. Az étterem a tulajdonos vendéglátó szakmabeli fiatal házaspár régóta dédelgetett vágya volt, amelyet együtt vezetnek.
Magyarországon egyedülálló mobilgátnak ... Tovább >>
Magyarországon egyedülálló mobilgátnak köszönhetően az étterem teraszán ülve vendégeink háborítatlan dunai panorámában gyönyörködhetnek egész évben.
Ízléses környezetben, a szentendrei óváros szívében, a Duna-parti sétánytól 10 m-re, 60 fő befogadására alkalmas, télen-nyáron nyitva tartó éttermünkben képzett személyzet gondoskodik a tökéletes kiszolgálásról.
Már 09:00-tól közel 40 féle klasszikus- illetve egyedi kávévariációval, szálas teákkal, forró csokoládékkal saját recept alapján készült forralt borral, limonádék bőséges választékával kedveskednek a hozzánk betérőknek.
Ebéd-, illetve vacsoraidőre ajánlatukat pedig friss ételek, változatos étlap, sűrűn cserélődő ételkínálat jellemzi. Tapasztalt konyhafőnökük – aki egyben az étterem tulajdonosa is – gondoskodik az ételek kifogástalan minőségéről.
Italkínálatukban megtalálhatóak hideg- és meleg kávékülönlegességek mellett magyar borok, minőségi német és cseh sörök, belga meggysör, röviditalok,üdítőitalok, limonádék.
"Nagy örömünkre szolgál, hogy 2014-ben éttermünk elnyerte az első helyet Szentendre éttermeinek rangsorában az Ittjártam.hu portálon a vendégek véleménye alapján, illetve más internetes utazási oldalakon is az élmezőnybe sorolják alig négyéves fennállásunk alatt."

Maestro Lounge Bistro Szentendre képei

Maestro Lounge Bistro Szentendre vélemények

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Többször volt már szerencsém itt enni. Eddig sosem csalódtam. A kiszolgálos udvarias és gyors. Az ételek hamar elkészülnek és finomak! Gulyás levest többször ettem már, finom, friss házi kenyérrel, bőven jól lehet vele lakni. A kilátás nagyon szép. Ki is lehet ülni, de hidegebb időben van fedett rész is ahol a fűtés is megoldott illetve szintén rálátni a Dunára.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A pincérek nagyon rendesek.Az ételek nagyon finomak voltak(hamis borzaska,túrógombóc).Ár/érték arányban verhetetlen a Korzón elhelyezett többi bisztró/bár/étteremhez képest.Gyönyörű tálalás,emberes adag(pedig nem vagyok kisétkű).Az ital kínálatuk óriási és nagyon választékos.Az ételek alapanyagai nem kicsit minőségiek,ez érezhető is rajtuk.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Maestro fekvése igen előnyös, a festői Duna partra van kilátás a télikertből. Idén márciusban néztünk oda be a fiammal, egy szép reggelen, Esztergomból hazafele tartva. Az árak mérsékeltek, 480 forint a sütik nagy része. Nem akartunk semmi komolyat enni, de lehet, hogy erre nem is lett volna lehetőség abban az idősávban.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Az ételek rendben voltak, bár a rántott csirkemell gyanúsan mirelit eredetűnek tűnt. Amivel igazán bajunk volt, az az, hogy nem a vendégért van minden, hanem a vendégnek kell alkalmazkodnia mindenhez. Például nincs kártyás fizetés, nem lehet fél adag köretet kérni, nem lehet kétféle köretet kérni egy adag húshoz, nincs fél literesnél kisebb limonádé.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ajánlani tudom mindenkinek! Vasárnap délután szuper gyorsasággal elkészült gasztro csodával szembesültem. A házi ízek magukért beszélnek melyeket bővebben nem fejtem ki csak azért,hogy megtapasztalják inkább mint olvassák. Személyzet roppant figyelmes és kedves s ami ritka a Chef is kilátogat a vendégekhez ellenőrizve a kiadott ételeit.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy barátom esküvőjén jártam a Maestro Lounge Bistroban. Hihetetlen dolgokat tapasztaltam, azon felül, hogy a hangulat, a dekoráció, a személyzet odafigyelése és kedvessége egyszerűen tökéletes volt, többször jött ki hozzánk a Chef, hogy az ételek milyensége és a megelégedettségünk felől érdeklődjön.

2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Céges rendezvényt szerveztem immár második alkalommal a Maestro Lounge Bistroba. Mindent kielégítö odafigyelést, rugalmasságot kaptunk mind a rendezvény lebonyolításával mind pedig az ételekkel kapcsolatban. Isteniek és böségesek a fogàsok a hangulat is kitünö, nem beszélve az éjszaka is csodállatos kilátásról. Tökéletes helyszín a kisebb rendezvénynek!

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megnyitása óta ismerjük. Jól összeállított, változatos étlap. A minőség mindig kiváló, vagy annál is jobb. Bármit választhatunk, mert nem fogunk csalódni. Minden falat finom,harmonikus. A séf, ha ideje engedi még a vendégekhez is kimegy szívesen egy-két kedves szóra. Érdemes addig sétálni a parton amíg meglátjuk,és ha betérnek egyenek egy finomat.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos télikert kályhával, kilátás a Dunára. Ajánlani tudom mindenkinek egy romantikus randi helyszínéül.
Mindemellett a kiszolgálás kiváló, kedvesek a pincérek, gyors a kiszolgálás.
A gulyásleves isteni volt:)
Én királyrákos spagettit ettem, de a buffalo steak is kifejezetten finom volt, amit a párom evett.
Ár-érték arányban sem rossz.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hamburg steak kiváló! ! ! ! A legjobb fekvésű étterem, ahonnan a Duna szép,lágy ívét nézhetjük. Az étlap változatos, egzotikus, de a rántott húst szeretők is megtalálják kedvencüket. Ár-érték arány megfelelő, főleg ha figyelembe vesszük azt, hogy még haza is vihetjük a megmaradt ételt. Kedves és gyors kiszolgálás mellett fantasztikus koktél és kávékülönlegességekből lehet választani.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
2020.10.23. - 2021.10.23.
Visegrád Vendégház
2020.10.23. - 2021.10.23.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2020.11.30.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2020.10.22. - 2021.10.23.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.773 - 19.244,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2020.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.656,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.462 - 22.875,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 20.318,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.27.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.965 - 6.206,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 29.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.

Szállodák Szentendre környékén
City Hotel Unió  Szentendre
Libra Hotel Szentendre
Abacus Business & Wellness Hotel Szentendre
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Maestro Lounge Bistro SzentendreX