ChrisTINA: Egy csepp Mexicó, Szentendrén. - Palapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre értékelése
4. helyezett a 74 szentendrei étterem közül

Egy csepp Mexicó, Szentendrén.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat"...fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás. Asztalfoglalásra a lehetőség adott.MÉg sosem volt gond semmiylen szempontból. Majdnem mindig vittünk haza a vascorából, kivéve amikor utoljára jártunk itt, mert akkor degeszre ettük magunkat a gyerekekkel, akik mindent felfaltak a tányérokról. Még a maradékot is. :-D Szívből ajánlom, ha egy jót akartok enni egy csudi kedves helyen. :-)

Ételek / Italok: Kiváló

2000 Szentendre
Dumtsa Jenő u. 14/a

Vélemények ChrisTINA felhasználótól

2017. november 15.
Euterpé minilakosztályunk pazar pompájában már önmagában szemet gyönyörködtető látványt ígért, ám letisztultsága mégis jóleső nyugalmat kölcsönzött. Amikor beléptünk az ajtón, valami isteni illat fogadott minket, és ez az illatfelhő, teljes ott tartózkodásunk ideje alatt végig jelen volt. Nem...