ChrisTINA: Egy csepp Mexicó, Szentendrén. - Palapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre értékelése
1. helyezett a 73 szentendrei étterem közül

Egy csepp Mexicó, Szentendrén.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat"...fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás. Asztalfoglalásra a lehetőség adott.MÉg sosem volt gond semmiylen szempontból. Majdnem mindig vittünk haza a vascorából, kivéve amikor utoljára jártunk itt, mert akkor degeszre ettük magunkat a gyerekekkel, akik mindent felfaltak a tányérokról. Még a maradékot is. :-D Szívből ajánlom, ha egy jót akartok enni egy csudi kedves helyen. :-)

Ételek / Italok: Kiváló

Palapa Mexikói Étterem Szentendre
2000 Szentendre
Dumtsa Jenő u. 14/a

2016. augusztus 30.
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk. Törzsvendégek lettünk, mert minden remek. A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók! A hely hangulatos, kreatív. Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk. Nagyon gyors a kiszolgálás. Vega ételekből is van választék....