Angéla: Dél-amerikai hangulat - Palapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre értékelése
5. helyezett a 73 szentendrei étterem közül

Dél-amerikai hangulat

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Az étterem külsőségekben nagyon eltalálta a mexikói hangulatot. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak. Jalapeno leves... Az valami álom. Azóta is azt szeretnék enni, olyannyira, hogy a neten is kerestem már receptet:) Sok ételt ettem már, de csak igen kevés az, melynek a receptjét is meg akartam szerezni. A második fogás jó volt (Palapa-tál), talán a csirkés taco lehetett volna fűszeresebb (persze a Jalapeno leves után lehet az én ízlelőbimbóim érezték kevésnek a fűszerezést:) A desszert (Flan) viszont felejtős volt részünkről... Igaz a pincérnő el is felejtette először kihozni, újra kellett neki szólni, lehet hagyhattuk volna:) Összességében 4szivecskét adnék az étteremnek, de a leves megmentette őket:)

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Angéla felhasználót?    Igen

Palapa Mexikói Étterem Szentendre
2000 Szentendre
Dumtsa Jenő u. 14/a

2016. augusztus 30.
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk. Törzsvendégek lettünk, mert minden remek. A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók! A hely hangulatos, kreatív. Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk. Nagyon gyors a kiszolgálás. Vega ételekből is van választék....