Pótkulcs Szentendre
2000 Szentendre, Fő tér 11.

Pótkulcs Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Pótkulcs Szentendre vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiruccantunk Szentendrére, megéheztünk és szembe jött velünk a napi ajánlat, ami alapján úgy döntöttünk kipróbáljuk a Pótkulcsot. Nem bántuk meg, az ételek nagyon ízletesek és bőségesek voltak, a szörp és a limonádé isteni, egy próbát megér ez a hely. Az zavaró, hogy a kinti asztalok mindegyikénél lehet dohányozni, de szerencsére épp akkor senki nem kívánt rágyújtani.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
Szentendre sokunk kedvence. Bár rengeteg alkalommal elmentün már a Pótkulcs előtt, de most ki is próbáltuk. Annyira tetszett, hogy három egymás követő héten is ide szerveztünk baráti találkozót. Az első alkalommal csak egy italra tértünk be, amit néhány friss pogácsával azért megtoldottunk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Egy fesztivál keretén belül tértünk be ide, meghirdetett programra mentünk. A helyet fél órával a kiírt nyitvatartás után kezdték el nagyjából megnyitni. A személyzetnek fogalma sem volt semmi féle programról. Még leülni sem tudtunk, akkor pakolták a székeket és söpörtek fel. Nagy nehezen lett ülőhel,y inni is katunk és vártunk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Gyors vacsorát kerestünk egy éhes gyerekkel a belváros közepén - és kicsit furcsa volt, hogy a teraszon senki sem evett, csak sörözött és beszélgetett. Jó döntés volt, hogy mégis ide tértünk be, mert hibátlan gyerekmenüt, friss mandulás szivárványos pisztrángot és grillezett sajtot tudtak produkálni, nagyon kevés várakozással, a balzsamecetes salátájuk pedig csillagos ötös.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 5.167 - 5.833,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 15.908,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.608 - 9.510,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.12.23.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
Portobello Hotel Szentendre
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)

Pótkulcs SzentendreX