Andante Hotel Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd, Füzesi út 12.

Andante Hotel Szentgotthárd a térképen

Szállások Szentgotthárd városában
Wellness csomagok Szentgotthárd városában

Andante Hotel Szentgotthárd vélemények

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Szeptember elején munkámból kifolyólag el utaztam a kollégámmal Szentgotthárdra,a kolléganőnk,az Andante hotelbe foglalt nekünk szállást. Mikor megérkeztünk az úri ember aki fogadott minket rendkívül segítő kész volt. Elfoglaltuk a szobát,majd le jöttünk vacsorázni,amivel meg voltunk elégedve. Reggel korán indultunk dolgozni,így hideg élelmet kaptunk,ami nem volt túl jó,ill.

Szerényke TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
A kedves vendég a Hotel-be lépve az étterembe találja magát. Korábban "késdobáló" lehetett + dohányzóhelység. A fogadtatás kimért és távolságtartó, a szobák ugyan kicsik, mivel az emeleti szárnyakon helyezkednek el, néhol a szobai falak már teljesen összekenve, fürdőszoba tiszta. Az ágy írtó kényelmetlen, a falak papírvékonyak.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 21.
Első benyomásra megfelelő volt arra, hogy az Őrségbe kirándulni, fürdeni mentünk és csak félpanziós alvásra kívántuk igénybe venni a hotelt. Fogadtatás a recepción udvariatlan, kimért volt. A félpanziós vacsora és reggeli minősége nem hozta az ár/érték arányt. A legrosszabb a papírvékony falak!

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
A Hotelben nagyon szép, ízlésesen berendezett modern szobák találhatóak, az egész Hotel és Étterem hangulata és design-ja magával ragadó, az ételek ízletesek és bőségesek. Szentgotthárd nagyszerű helyen van gyalog- és biciklitúrák szempontjából, akár az Őrségbe, vagy akár Ausztriába. Mivel a hetet túrázással töltöttük, jól jött volna egy hűtőszekrény, de sajnos az nem volt része a szobánknak.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 26.
2 éjt terveztünk itt, de a strandolásba, az ausztriai kirándulásba olyannyira belejöttünk, hogy hosszabbítani szerettünk volna, és annak ellenére, hogy a szobánkba lett volna más vendég, megoldották, hogy mi maradhassunk ott. Nagyon designes, szép, új szobák. Nem szabad kihagyni az éttermet, istenien főznek, mindannyian nagyon jókat ettünk ezen a helyen.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013-ban, a Mikulás ajándékaként jöttünk Szentgotthárdra. A már kívülről is impozánsnak látszó Andante hotel modernül berendezett, szép, tiszta. A szobánk nagyon kényelmes, a törölközők és köntösök hófehérek, a zuhanyzóban a csap szupermodern. A személyzet nagyon figyelmes és szolgálatkész volt. Emlékezetes hétvégét töltöttünk el. Köszönjük!

2013. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26.
Kétszer jártam itt, először még a felújítás előtt, másodszor 2012-ben, már a gyönyörűen felújított épületben. Kedves, szolgálatkész személyzet, tiszta, modern, szépen berendezett szobák. Az ételek finomak, és hatalmas adagok. Gratulálok a shef-nek! ! ! A hotel a városhoz kicsit messze van, viszont a fürdő közelsége,szépsége,élvezhetősége kárpótlást nyújtott.

Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.901 - 21.668,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Csinyálóház
Velemér
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.18-ig
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.18-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 11.688,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Claudius
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig

Szállodák Szentgotthárdon és környékén
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Félpanziós akció (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Őszi színkavalkád (min. 2 éj)

SzentgotthárdX