Villa Pergola Szentgotthárd

Szentgotthárd és környéke
4,9
a 17 szentgotthárdi szállás közül
Panzió minősítés alatt, Szálloda minősítés alatt
Villa Pergola Szentgotthárd
Villa Pergola SzentgotthárdVilla Pergola Szentgotthárd

Villa Pergola Szentgotthárd bemutatkozása

Szeretne az Őrség kapujában pihenni? Látogasson el Szentgotthárdra, a La Villa Pergolába, ahol családias környezetben várjuk
kedves vendégeinket.
A La Villa Pergola egy új, családbarát kis hotel Szentgotthárd város szívében. Csupán 5 percnyi sétára található a St. Gotthard Spa & Wellness élményfürdőtől.

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Villa Pergola Szentgotthárd vélemények

Kiváló 2017. szeptember 20.a párjával járt itt
Rolling Stones koncertre tartottunk Budapestről Spielbergbe, kellet egy éjszakára szállás, és ez ökéletes választásnak bizonyult. Délre érkeztünk, megálltunk, felvettük a kulcsot, kértünk egy kis útbaigazítást, hogy hol ebédeljünk. Könnyen megtaláltuk a javasolt éttermet, mely szintén a villa tulajdonosához tartozik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt, az ár/érték arány a legjobb, a csomagban van fürdő belépő. A házigazda nagyon kedves, szívélyes, barátságos. Reggel saját kezűleg süti a rántottát nekünk. Az étkezés is tökéletes, reggeli helyben, a vacsora két utcával arébb, saját családi étteremben. Minden tökéletes náluk.
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Első sorban a Szentgotthárdi fürdő miatt jártunk a városban, amelyhez foghatót nem nagyon találtunk eddig. Voltunk a fürdő melletti szállodában is, de sajnos az túl drága. Ellenben a Pergola kellemes és hangulatos szállás, elfogadható áron, nagyon barátságos tulajdonossal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Egy kellemes környezetű, jó el helyezkedésű, barátságos hely. A gyerekeinktől kaptuk a beutalót és nem bántuk meg. Nem kell drága szálloda itt is minden elérhető. Naponta jártunk az uszodába, ami megint valami csodálatos. Csak reggeli van a szálláson, de választékosan ,és az a kellemes pihentető környezet, beleértve a szoba, az udvar, minden kényelmet megtaláltunk.
Villa Pergola Szentgotthárd - Külső képVilla Pergola Szentgotthárd - KörnyékVilla Pergola Szentgotthárd - Külső kép
Villa Pergola válasza
Köszönjük szépen.