Villa Pergola Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd, Kossuth u. 56.

Villa Pergola Szentgotthárd a térképen

Villa Pergola Szentgotthárd értékelése:

4. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
264. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Villa Pergola Szentgotthárd bemutatkozása

Szeretne az Őrség kapujában pihenni? Látogasson el Szentgotthárdra, a La Villa Pergolába, ahol családias környezetben várjuk
kedves vendégeinket.
kedves vendégeinket.
A La Villa Pergola egy új, családbarát kis hotel Szentgotthárd város szívében. Csupán 5 percnyi sétára található a St. Gotthard Spa & Wellness élményfürdőtől.

Villa Pergola Szentgotthárd képei

Szállások Szentgotthárd városában
Wellness csomagok Szentgotthárd városában

Villa Pergola Szentgotthárd vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Rolling Stones koncertre tartottunk Budapestről Spielbergbe, kellet egy éjszakára szállás, és ez ökéletes választásnak bizonyult. Délre érkeztünk, megálltunk, felvettük a kulcsot, kértünk egy kis útbaigazítást, hogy hol ebédeljünk. Könnyen megtaláltuk a javasolt éttermet, mely szintén a villa tulajdonosához tartozik. Gyorsan szolgáltak ki, ízletes étellel, jól esett a pihenő.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Már több alkalommal voltunk itt, az ár/érték arány a legjobb, a csomagban van fürdő belépő. A házigazda nagyon kedves, szívélyes, barátságos. Reggel saját kezűleg süti a rántottát nekünk. Az étkezés is tökéletes, reggeli helyben, a vacsora két utcával arébb, saját családi étteremben. Minden tökéletes náluk.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20.
Első sorban a Szentgotthárdi fürdő miatt jártunk a városban, amelyhez foghatót nem nagyon találtunk eddig. Voltunk a fürdő melletti szállodában is, de sajnos az túl drága. Ellenben a Pergola kellemes és hangulatos szállás, elfogadható áron, nagyon barátságos tulajdonossal.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes környezetű, jó el helyezkedésű, barátságos hely. A gyerekeinktől kaptuk a beutalót és nem bántuk meg. Nem kell drága szálloda itt is minden elérhető. Naponta jártunk az uszodába, ami megint valami csodálatos. Csak reggeli van a szálláson, de választékosan ,és az a kellemes pihentető környezet, beleértve a szoba, az udvar, minden kényelmet megtaláltunk.
Válasz az értékelésre - 2014. február 25.
Köszönjük szépen.
NAGY LÁSZLÓné, tulajdonos

Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 29.610,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
6 nap/5 éjszaka 7.960,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csinyálóház
Velemér
Érvényes: 2021.07.10-ig
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
5 nap/4 éjszaka 22.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.15-ig

Szállodák Szentgotthárd környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyaralás Country-Club módra
Nyárutó - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)

SzentgotthárdX