Buffalo Bill Western Étterem Szerencs

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Buffalo Bill Western Étterem Szerencs vélemények

Átlagos 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Szerencsi Csokifesztiválon próbáltuk ki az éttermet, melyről már rengeteget hallottam. Western hangulat. . . az étterem hangulata tényleg nem rossz, viszont a személyzet. . . unottak, nem mosolyognak, lassúak. Egy kávét ittunk csak, s vidámabb helyre mentünk. S kávé minősége is nagyon gyenge volt.
Átlagos 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ebbe az étterembe, éhesen és fáradtan. A város szélén egy benzinkút mögött található ami lehet kicsit zavaró is ha kint foglal helyet az ember a teraszon. A felszolgálással volt a legtöbb problémánk, semmi mosoly, lassú mozgás, szinte csoszogás, motyogás. Az étel szervírozása után 30 percig ránk se néztek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 15.családjával járt itt
Már írtam előzőleg erről az étteremről De nemrégen egy pesti luxus-szálloda vendége lehettem, ahol tárkonyos ragulevest szolgáltak fel. Nos, meg sem közelítette a Buffalo-ban kapható ételt. Ide jöhetne a szakácsuk tanulni. . . Nagyon jó helyen van az étterem, a városon áthaladó főútvonal mentén, egy benzinkút mellett.