Édes Álom Cukrászda Szerencs
3900 Szerencs, Gyár u. 12.

Édes Álom Cukrászda Szerencs a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Kávézni szerettem volna, ezért tértünk be ide. A pult nagyon csalogató volt, így sütiket is fogyasztottunk. Én a hely szelleméhez méltón, Rákóczi túróst, mely könnyű és finom volt a kávé, jó és erős. Férjem krémest és kókuszost evett, ízlett neki. Barátunk csokist választott, Ő is meg volt elégedve, így vidáman távoztunk.
Szolnok

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel Szerencsen jár az ember fia az gondolná milyen finomságokat fog enni. Nagyon dekorativ ,igényes cukrászdának,vendég csalogató helységnek tünt. Sajnos,belépve a kiszolgálok nem igazán barátságosak,kézségesek -két sütit kértünk édesség utáni vágyunkat szerettük volna elnyomni,de kedvenc mandulásom csak csalódás volt semmi mandula ize( vajizű) a párom valamiféle mű krémest evett-olyan csodás sütiknek néznek ki,de csak néznek ki-nem megenni.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
A hely homlokzata csábító volt, igényes helynek ígérkezett. Egy kàvét szerettünk volna meginni ebéd után a férjemmel és csillapítani az édesség iránti vágyunkat. Nem sikerült. A sütik hatalmasak, nagyon szépek voltak. Sajnos kóstolás után nem hittünk a saját ízlelőbimbóinknak. Semmi íze nem volt egyik sütinek sem. (Dobostprta és puncs szelet).
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
A cím a süteményeknek szól mert olyan mű ízük van/volt, a fagylaltok viszont finomak. Másnap vissza is visszatértünk, de már csak fagyizni sajnos a sós karamella fagylalt már akkora elfogyott! Mind a két nap ugyanazzal a két felszolgálóval találkoztunk, a fiatalabb kedves aranyos, mosolygós, segítőkész és vidám volt a másik kicsit savanykás, de ő minket egyik alkalommal sem szolgált ki!

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, kerékpár használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 24.974,- Ft/fő/éj ártól: választhatő ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 38.903,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Édes Álom Cukrászda SzerencsX