3,9
Mártoni Csárda SzigetszentmártonMártoni Csárda Szigetszentmárton
Mártoni Csárda SzigetszentmártonMártoni Csárda Szigetszentmárton

Mártoni Csárda Szigetszentmárton bemutatkozása

Kis-Duna - Nagy élmény!
A Duna parján fekvő éttermünk és szállodánk évtizedek óta kedvelt célpontja környékbelieknek és turistáknak egyaránt.
A 2022. tavaszán zajló felújítás után hiszünk abban, hogy immár kívül-belül megújulva felkerülünk az országos gasztrotérképre is.

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel

Mártoni Csárda Szigetszentmárton vélemények

2055
2022. január 30.a párjával járt itt
Valami bisztrót nézegettünk az országút mellett, nem volt igazán ebédszerű a kínálata, megnéztem a telefonomat, hát az ittjartam. hu-n ez a csárda van, de még élő ember nem járt itt. De egy Dunaparti csárda azért nem lehet olyan rossz, nem? Egy perc autóval az országútról, és hopp, már ott is van. Nincs nagyon kitáblázva a környéken, az biztos.
Mártoni Csárda Szigetszentmárton - EgyébMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étlap/itallapMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső képMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étel/italMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étel/italMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étel/italMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étel/italMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső képMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső képMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étlap/itallapMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étlap/itallapMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étel/italMártoni Csárda Szigetszentmárton - Étlap/itallapMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső képMártoni Csárda Szigetszentmárton - MosdóMártoni Csárda Szigetszentmárton - MosdóMártoni Csárda Szigetszentmárton - BelsőMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső képMártoni Csárda Szigetszentmárton - BelsőMártoni Csárda Szigetszentmárton - BelsőMártoni Csárda Szigetszentmárton - Külső kép
Mártoni Csárda válasza
Az ilyen alapos, korrekt és építő jellegű értékelés sokat segít minden vállalkozó munkájában - Köszönjük!
A felújítás és a tavasz -biztosak vagyunk benne- új impulzusokat és élményeket rejt majd vendégeinknek, várjuk vissza sok szeretettel!
2022. február 3., Mártoni Csárda, tulajdonos
Mártoni Csárda Szigetszentmárton a térképen
2318 SzigetszentmártonDunapart-alsó u. 1.
06 70 448 81 04
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • billiárd, darts • koktélok • parkolási lehetőség • szabadtéri • fantasztikus klátás
H-CS
P-Szo