Bíbor Liliom Étterem Szigetszentmiklós

426. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

Bíbor Liliom Étterem Szigetszentmiklós vélemények

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május 30. -án tartották tesómék ott az esküvőjüket és remek volt. Kicsi csúszás ugyan volt a vacsorával,de az ételek ezt mind feledtetni tudták. Annyira bőséges volt,hogy a vendégek még haza is tudtak vinni belőle. Amúgy is vissza járó vendégek vagyunk,szeretünk ott enni/lenni! Így hát mindenkinek ajánlom akár rendezvényre,akár családias ebédre/vacsorára!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük a vendéglátást és a variálásom megoldását, melynek okán két ételből készítettek nekem másfél adagot a kérésem szerint. Nagyon finomat ettünk párommal Önöknél, a kiszolgálás udvarias és odafigyelő volt. . Az adagok nagyok voltak, az ízek isteniek, a kiszolgálás kedves. Remélem a későbbiekben is eljutunk még!

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Bíbor Liliom Étterem Köszönjük ezt a csodás Esküvőt! Köszönjük, hogy a számunkra legfontosabb napot ízletes ételeitekkel, szerető fogadtatásotokkal bearanyoztátok! :-)
Különösen tetszett érkezésünkkor a mosolygós felszolgálók hada, Zoli Vőfély köszöntése és Krisztián (zenészetek) muzsikája! A dekoráció minden elképzelésünket felülmúlta, különösen köszönjük a fehér pillangókat az asztalon!

Legnépszerűbb csomagok Szigetszentmiklóson és környékén
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.07.23. - 2020.09.02.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.16. - 2021.07.16.

Szállodák Szigetszentmiklós környékén
City Hotel Unió  Szigetszentmiklós
Royal Club Hotel Szigetszentmiklós
Tó Wellness Hotel Szigetszentmiklós
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Bíbor Liliom Étterem SzigetszentmiklósX