alma85

alma85 adatlapja

Regisztráció2014.03.28
Utoljára itt2015.08.24

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, akár csak úgy, akár alkalom okán és mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás gyors és kedves, az adagok hatalmasak. Szinte alig tudok választani, annyi finomságok kínálnak az étlapon. Még biztosan visszatérünk ide többször is.
Kiváló 2015. február 3.a párjával járt itt
Köszönjük a vendéglátást és a variálásom megoldását, melynek okán két ételből készítettek nekem másfél adagot a kérésem szerint. Nagyon finomat ettünk párommal Önöknél, a kiszolgálás udvarias és odafigyelő volt. . Az adagok nagyok voltak, az ízek isteniek, a kiszolgálás kedves. Remélem a későbbiekben is eljutunk még!
Kiváló 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
6 évvel ezelőtt voltunk először ebben az étteremben, én akkor megfogadtam, hogy ide még visszatérek - és lám. . 2014-ben újra itt. 10 percig gondolkodtam, hogy mit válasszak a jobbnál jobb palacsinták közül - sósat, édeset, gyümölcsöset, nutellásat? Nagyon jó a hely hangulata, finomak a palacsinták, bár, nem olcsó, ám olykor megengedhet az ember magának ennyi "luxust".
Felhasználó fényképei:
Palacsintavár Eger -