lego: Nyaralás végi ebéd - Gastland M0 Hotel étterme Szigetszentmiklós

Nyaralás végi ebéd

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Hazafelé jövet a nyaralásunkról betévedtünk ebbe az étterembe, amit már hallomásból ismertünk, s gondoltuk, mi is kipróbáljuk.
Kellemes meglepetés volt! Gazdag és finom ételválasztékuk van megfizethető áron.
A kiszolgáló személyzet barátságos, kedves.
Csupán a belső hangulaton kellene változtatni szerintem, hogy ne legyen olyan "iskolakonyha" jellegű.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni lego felhasználót?    Igen

2310 Szigetszentmiklós
M0-ás autóút 19-es km

Vélemények lego felhasználótól

2020. augusztus 25.
Hatalmas csalódás és megdöbbenés ért bennünket, amikor beléptünk a bérelt üdülőház ajtaján. Maga a ház belül nagyon szép lenne, az ágyak is kényelmesek, de a tisztaság....! Na, az nem volt! Kosz, szőr és egyéb mocsok fogadott bennünket. Így hát, mivel már kifizettük és nem kevés pénzbe került,...

2020. augusztus 3.
Hosszú utazás után tértünk be ide ebédelni a családdal. A kinti nagy meleg után kellemes hűvös idő fogadott bennünket az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak és frissek voltak. Tisztaság volt mindenhol.

2020. május 10.
Érdekes és szép perceket töltöttünk el fent a magasban a gyerekekkel, ahonnan nagyon szép kilátás nyílik Miskolcra. Kedves és figyelmes felszolgálók hozzák az üdítőt és a finom kávét. Nagyon szép a berendezése a kávézónak, ami külön emeli a hely hangulatát. Érdemes ide ellátogatni mindenkinek,...