2310 Szigetszentmiklós, M0-ás autóút 19-es km

Szállások Szigetszentmiklós városában
Wellness csomagok Szigetszentmiklós városában

Gastland M0 Hotel étterme Szigetszentmiklós vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek minősége,hőfoka,a tisztaság,a parkoló rendezettsége. Egy szóval minden elég gyenge minőséget produkál. Igaz nem drága,de a színvonal ennek megfelelő. Csak nagyon elszántaknak ajánlom. Ha az utazókra épül az egész egység egy keveset tegyenek talán a minőségre. pl. A parkolóból ne szemét hegyen közelítsék meg az egységet a vendégek.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Másodjára jártunk itt. Meglepett, hogy az asztalokon nem volt terítő, a wc fizetős viszont a pénzt visszakaptuk. Az ételek változatosak, de inkább a menzás étkeztetés érzését keltették. Az ételek finomak voltak, bár volt olyan süti ami elég száraz volt. . A pincér azután jött asztalunkhoz felvenni az ital rendelést miután odamentünk hozzá és szóltunk neki.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az igazság az, hogy nálam az átmenőjegynek számító 3 pont a legtöbb hely esetében megvan. A Gastlandnak viszont egyszerűen nem tudok ennyit adni, akkor sem, ha akad néhány ehető ételük. A pincér állítólag nem tudja, hogy mibe kerül az üdítő, elmegy megkérdezni, majd visszajön, mondja, hogy 490 a két deci. Ergo közel 2500 forint a liter, ez aztán haszonkulcs!

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Hazafelé jövet a nyaralásunkról betévedtünk ebbe az étterembe, amit már hallomásból ismertünk, s gondoltuk, mi is kipróbáljuk. Kellemes meglepetés volt! Gazdag és finom ételválasztékuk van megfizethető áron. A kiszolgáló személyzet barátságos, kedves. Csupán a belső hangulaton kellene változtatni szerintem, hogy ne legyen olyan "iskolakonyha" jellegű.

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Baráti társasággal, asztalokat foglava voltunk itt. Számunkra kicsit érdekes a megközelítése, de az első alkalom után már könnyen megy. Első ránézésre elég nemzetközi a csapat mivel egy kamionparkoló mellett található. Belül kicsit sötét, de tágas hely, széles választékkal találkozunk az ételek sokságával. 5 féle leves, 5 frissen sült válsztható.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Az étterem közelében lakunk. Már régóta néztük a vonzó reklámokat. Egy vasárnapi ebéd alkalmával teszteltük a helyet. Az asztalokon nemhogy terítő nincsen, de egy tányér alátét lapot sem kaptunk. A vendégkör, az étterem elhelyezkedéséből adódóan vegyes, ez rányomja bélyegét a hangulatra. Valóban nagy halom ételekben lehet dúskálni.
Tatabánya

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ez egy étterem-panzió, kamionpihenő. 1300 Ft-ért+ital svédasztal vár. Mindenféle étel van a levesektől, tészta, frissensült, saláta, pizza, sütemény. Szóval jól be lehet lakmározni. Némi helyismeretet igényel, mert az első pult szemben csak a kávé, ami nem számít bele az italba, a belső pultnál kell először jelentkezni, rendelni italt, majd aztán lehet fogyasztani.

Legnépszerűbb csomagok Szigetszentmiklóson és környékén
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.01.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 37.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.20.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.767 - 14.223,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.

Szállodák Szigetszentmiklós környékén
Libra Hotel Szigetszentmiklós
Thermal Hotel Visegrád Szigetszentmiklós
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)