Mocskos: Úton haza felé. - Gastland M0 Hotel étterme Szigetszentmiklós

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Úton haza felé.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek minősége,hőfoka,a tisztaság,a parkoló rendezettsége.Egy szóval minden elég gyenge minőséget produkál.Igaz nem drága,de a színvonal ennek megfelelő.Csak nagyon elszántaknak ajánlom.Ha az utazókra épül az egész egység egy keveset tegyenek talán a minőségre.pl.A parkolóból ne szemét hegyen közelítsék meg az egységet a vendégek.A kicsorbult tányérokat ne sajnálják selejtezni,idő közönként a melegitő pultban vizet cserélni,és még sorolhatnám mint vendéglátos,de főképen egy Ántsz felül vizsgálatra nagyon megérett az egység.

Ennyire tetszett: Gyenge

2310 Szigetszentmiklós
M0-ás autóút 19-es km

Vélemények Mocskos felhasználótól

2020. szeptember 30.
Családi rendezvények ideális helyszíne.De ha csak a természetet szereted, akkor is ideális a kikapcsolódásra a városok zaját hátra hagyva!!

2020. szeptember 15.
A kerthelyiség rendezet,a szobák kissé pókhálosak és porosak voltak,a fürdőkben a zuhany nehézkesen indultbe.A parkolóba csak 3 auto férel.A grillezési lehetőség(kb 40perc sütés)2000ft gáz kőltséget számolt fel az amúgysem szimpatikus hölgy,persze számla nélkül ugy mint a saját termelésü 2 űveg...

2020. június 26.
Családi hangulatu kis vendéglő a falu közepén.A véleményem lehet nem férne a leírásba.Egyszerűen ki kell probálni.Valami fantasztikus.Csak ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak.