Átlagos 2026. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2026. június 24.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Ez az a hely, ami télen is nyitva tart, amikor a környéken szinte minden más zárva van. És nemcsak hogy nyitva van, de ugyanolyan melegen, szívélyesen fogadnak ilyenkor is, mint nyáron. Ez már önmagában ritkaság errefelé. A legjobb az egészben, hogy itt tényleg emlékeznek rád. Nem csak egy...
Bakos Attila vendéglője egyike a legmeghittebb, legrokonszenvesebb, legszerethetőbb éttermek egyikének. A falon megannyi berámázott kicsi kép, köztük családi fotók is. A tulajdonos keresztény nemzeti értékrendje egyértelműen kiderül a dekorációból. A kiszolgálás helyhez illő, kedves, családias....
Egész évben nyitva, Bakos Attila személyes kiszolgálásával és anekdotáival Szigilet és az ország múltjáról és jelenéről. Finom étkek, kitűnő borok, János-áldás.