Anna Vendégház Szilvásvárad

Vendégház
Anna Vendégház Szilvásvárad
Anna Vendégház SzilvásváradAnna Vendégház Szilvásvárad
Anna Vendégház SzilvásváradAnna Vendégház Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Anna Vendégház Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2023. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos vendégház. Nagy medence, jakuzzi, szauna, minden van. A reggelik finomak, udvarias kiszolgálás. Ajánljuk mindenkinek.
Anna Vendégház Szilvásvárad - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás alkalmával választottuk az Anna Vendégházat. 9 fővel érkeztünk + 2 kisállattal, örömünkre szolgált, hogy ennyire barátságosan fogadtak minket és a házi kedvenceinket is. :) Maga a Vendégház nagyon jó helyen fekszik, kellemes sétára a látnivalóktól, szobái tiszták, kényelmesek.
Anna Vendégház Szilvásvárad - EgyébAnna Vendégház Szilvásvárad - EgyébAnna Vendégház Szilvásvárad - EgyébAnna Vendégház Szilvásvárad - EgyébAnna Vendégház Szilvásvárad - EgyébAnna Vendégház Szilvásvárad - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 22. járt itt
Szerintem nagyon jó kis szállás idén ott nyaraltam nagyon tetszett normális személyzet. Stb....
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Családias, tiszta, rendes, jó a hangulat. Csendes utcában található. Az ételek finomak, hazai ízek vannak. A reggeli svédasztalos, a vacsoránál a kiszolgálás gyors. Mindig figyelnek az igényeinkre. A szálláshelyről könnyen megközelíthetőek a látványosságok. Minden szobához külön fürdőszoba van. Található Wifi. Állatbarát, kis állatokat lehet vinni.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk, szép a ház, az udvar. Az étellel sem volt semmi problémánk. A környék gyönyörű. A házigazdák kedvesek, rugalmasak, segítőkészek voltak. Egyszer még visszatérünk nyáron is, hogy a szállás adta összes lehetőséget kipróbálhassuk:-))) A Szalajka völgy még ősszel is csodálatos.