Nagyné Katus

Nagyné Katus adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.07.06
Utoljára itt2024.03.12

Kiváló 2023. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos vendégház. Nagy medence, jakuzzi, szauna, minden van. A reggelik finomak, udvarias kiszolgálás. Ajánljuk mindenkinek.
Felhasználó fényképei:
Anna Vendégház Szilvásvárad -
Kiváló 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Erzsébet programmal voltunk családdal októberben. A szálloda nagyon szép és tiszta volt, a személyzet kedves. Annyi ételt adtak hogy nem tudtuk megenni. Meleg több fogásos étel volt délben és vacsorára is,nagyon finom volt minden. Közel voltak a látnivalók, az állatkert, fürdő, muzeumfalu. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. március 4.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk itt már harmadik alkalommal. Örömmel láttuk hogy a hotel mindig szebb lesz. Az árak pedig nem emelkednek. Folyamatosan újitják fel az épületet. Idén új fehér ülőgarnitúrákra cserélték az aulában a régi bútorokat. A medencetérben is nyugágyakat helyeztek el, és van egy függőágy is.