Útközben: Kellemes szállás, jó helyen - Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése
4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Kellemes szállás, jó helyen

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
3 nap, 2 éjszaka, reggelivel, wellness-használattal, 45 perces jadeköves masszázzsal. Ajándékba kaptuk, örültünk neki.

A fogadtatás barátságos. Az emeleti szoba tágas, kényelmes ágyakkal, sok rakodóhellyel. Egyetlen kifogásunk, hogy csak egy szék van a kétszemélyes szobában, és elég kényelmetlen esténként az ágyon kuporogva olvasni, tévézni.
A zuhanyfülkés fürdőszoba is kifogástalan állapotban van. A régebbi, nem túl hízelgő értékeléseket olvasva úgy gondolom, nemrég renoválhatták a fogadót, mert most minden újszerű, szép és tiszta.
Szép nagy, közös terasz tartozik több szobához. Asztalokkal, székekkel, kár, hogy ott tartózkodásunk alatt végig zuhogott az eső.
A kertben szalonnasütő hely, játszótér, mini akadálypálya a gyerekeknek. Hangulatos. Most épp bokáig ér a sár, de aki szép időben jön, élvezheti. :) Az épületben is van játszószoba a kicsiknek, sok játékkal.

A wellness részlegben jakuzzi, úgy 12 személyesnek saccolom, el lehet benne férni. Finn szauna, infraszauna, aromaszoba, sószoba.
A jadeköves masszázsra mehetünk egyszerre a párommal, mert két ágy van. Az egyik csak felsőtestre működik, a másik egész testre, ha gondoljuk, egy idő után cserélhetünk – hangzott a meglepő felvilágosítás. Vicces lehet, ha idegen szállóvendéggel vagy beosztva, lévén állandó telt ház. Nem cseréltünk. A páromé 20 perc után kikapcsolt, szólt a kezelőnek (pontosabban az ágyat bekapcsoló, majd távozó hölgynek), aki közölte, hogy ez ilyen. Ja, ha ilyen, akkor nincs mit tenni. Az enyém 35 percig gyötört, akkor állt le, az meg olyan volt. Elég is volt belőle ennyi, de akkor sem korrekt. Az árlista szerint 45 perc 1500 Ft. Ilyen meg olyan, féltestes, félideig működő ágyakról nincs szó.

A reggeli svédasztalos, bőséges. Felvágottak, sajtok, sonkák és szalámik nagy választékban. Pelyhek, joghurtok, lekvárok, tejbegríz a gyerekeknek. Aki meleg falatokra vágyik, ehet rántottát, tükörtojást, bundás kenyeret, jó minőségű, roppanós virslit. Paradicsom, paprika, uborka is van bőven. Mindenki talál fogára valót.

Étkezés:

Szeretnéd követni Útközben felhasználót?    Igen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad
Egri út 2.

2020. június 29.
Nagyon jó helyen helyezkedik el. A recepciós hölgyek nagyon segítőkészek, mosolyogva segítenek, le a kalappal! A reggeli nagyon rendben van, az ebéd átlagos.(Félpanzió) Bár itt ettem életem legjobb gombalevesét.(Vallató leves) Sajnos két alkalommal nem azt kaptuk, amit rendeltünk: egyszer...

2020. január 17.
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel... Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel...

2019. október 23.
Tettszett a " nem csak a húszéveseké a világ" csomag ajánlat, benne az ajándék ajánlatok, melyet készségesen teljesítettek, továbbá, valamennyi szolgáltatás. Javaslat: jó lenne ha a hydromasszázs medence 21 óráig lenne nyitva.

Szalajka Fogadó, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Édes kettesben Szilvásváradon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Szilvásvárad, kényeztet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-11-01