zene47: nyugalom - Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése
4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

nyugalom

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A testvéremmel töltöttem itt 3 napot.Nem csalódtam. Központban van, így könnyen megközelíthető minden nevezetesség.A szobánkban jól tudtunk pihenni,nem zavartak a szomszédos szobákban lakó kutyák se. Kényelmes fekhely, jó levegő (szúnyoghálós ablakok!).Az éjjeli lámpa világítása kevés volt az esti olvasáshoz. A személyzet segítőkész, a reggeli választékos és bőséges. Családias hangulatú a panzió.Szívesen ajánlom másoknak is.

nyugalom - Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szeretnéd követni zene47 felhasználót?    Igen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad
Egri út 2.

2020. június 29.
Nagyon jó helyen helyezkedik el. A recepciós hölgyek nagyon segítőkészek, mosolyogva segítenek, le a kalappal! A reggeli nagyon rendben van, az ebéd átlagos.(Félpanzió) Bár itt ettem életem legjobb gombalevesét.(Vallató leves) Sajnos két alkalommal nem azt kaptuk, amit rendeltünk: egyszer...

2020. január 17.
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel... Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel...

2019. október 23.
Tettszett a " nem csak a húszéveseké a világ" csomag ajánlat, benne az ajándék ajánlatok, melyet készségesen teljesítettek, továbbá, valamennyi szolgáltatás. Javaslat: jó lenne ha a hydromasszázs medence 21 óráig lenne nyitva.

Szalajka Fogadó, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Édes kettesben Szilvásváradon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Szilvásvárad, kényeztet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-11-01