verona5757: Nyugodt pihenés,kellemes környezetben. - Szalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad értékelése
4. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Nyugodt pihenés,kellemes környezetben.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Nagyon kellemes szálláshely. Utazás előtt elolvastuk az értékeléseket,amik csak a recepciós hölgyek magatartási problémáit vetették fel. A hölgyek kezdetben valóban nem túl kedvesek,azonban határozott és kedves magatartással könnyen elérhető,hogy vendéglátóként viselkedjenek.

Személyzet:

Szeretnéd követni verona5757 felhasználót?    Igen

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
3300 Szilvásvárad
Egri út 2.

2020. június 29.
Nagyon jó helyen helyezkedik el. A recepciós hölgyek nagyon segítőkészek, mosolyogva segítenek, le a kalappal! A reggeli nagyon rendben van, az ebéd átlagos.(Félpanzió) Bár itt ettem életem legjobb gombalevesét.(Vallató leves) Sajnos két alkalommal nem azt kaptuk, amit rendeltünk: egyszer...

2020. január 17.
Ilyen durván becsapva régen éreztem magam! Tavaly januárban már jártunk ebben a fogadóban, és ahogy az éttermükre adott értékelésemből kiderül, teljesen meg voltunk elégedve a hellyel... Mivel sajnos dohányosok vagyunk, mindig le kellett az emeletről sétálnunk , ha rá akartunk gyújtani. Ezzel...

2019. október 23.
Tettszett a " nem csak a húszéveseké a világ" csomag ajánlat, benne az ajándék ajánlatok, melyet készségesen teljesítettek, továbbá, valamennyi szolgáltatás. Javaslat: jó lenne ha a hydromasszázs medence 21 óráig lenne nyitva.

Szalajka Fogadó, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Édes kettesben Szilvásváradon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-26 - 2020-12-31
 - Szilvásvárad, kényeztet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020-04-01 - 2020-11-01