suburban

suburban adatlapja

Regisztráció2016.03.13
Utoljára itt2019.11.26

Kiváló 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Földszinti apartmanban laktunk, amelyhez kis udvar is tartozott. Kialakítását és felszereltségét tekintve a legjobb, ahol valaha is jártam. Tulajdonképpen egy jól felszerelt lakás. Más tekintetben is - tisztaság,szolgáltatások és étkezés - kifogástalan. Valószínűleg visszatérünk és már többeknek ajánlottam akár csak egy hétvégi pihenésre is.
Átlagos 2019. november 26.a párjával járt itt
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki.
Kiváló 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Az itt olvasottak alapján kerestük fel ezt a helyet. A 'tágabb' családdal nyaraltunk Szigligeten. Az utolsó előtti pillanatban derült ki, hogy születésnapot is 'kell' ünnepelni. Torta is kell. . . Az idő rövidsége miatt nem nagy reményekkel, de megpróbáltuk. Az itt tapasztalt segítőkészség és hozzáértés szinte elképesztett - sajnos a Balaton környéki egyéb intézményekre nem ez a jellemző.