m1969: Mesebeli kikapcsolódás. - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

Mesebeli kikapcsolódás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Nagyon elegáns kastélyhotel csodálatos helyen.
Segítőkész udvarias személyzet.Pompás szállás,remeg wellnessel .A kinti és a benti wellness egyaránt jól használható.
Finom ízletes választékos ételek,és mellé élőzene,ami egy kellemes estévé varázsolta a vacsorát.
Az első olyan hotel ahol kiépített töltő van elektromos autóval érkezőknek.
Egy igazi gyöngyszem.

Szeretnéd követni m1969 felhasználót?    Igen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad
Park u. 6.

2019. szeptember 24.
Sok szép kastély szállóban voltunk már de eddig ez vitte a pálmát,88 nm-es lakosztály állítható hőfokú, masszírozós, hangulatos világítású jacuzzival a teraszon.Elektromos kandallóval.Kandalló előtt 12 személyes ülőgarnitúra,Kapszulás kávégép,napi kávé és tea bekészítéssel.Két hálószoba,szobákból...

2019. szeptember 16.
Két napot töltöttünk ott.Az étterem személyzete nagyon kedves segítő kész:Személy szerint megemlíteném /ha jól emlékszem/ T. Sándort Fiatal pincér fiút akin meglepődve láttam a a vendégek iránti szeretettet , kedvességet , figyelmességet,szinte leste a vendégek kívánságát és boldogan mosolygott...

2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk.Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos....

La Contessa Kastélyhotel, Szilvásvárad kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 73.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Őszi Varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 85.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-20 - 2020-12-31