m1969

m1969 adatlapja

53 éves férjezett nö vagyok.3 gyerekem van budapesten élünk.K
Wellness hotelekbe szeret utazni,étterembe nagyon ritkán járok.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Sushi imádó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Vidám boldog ember.
Regisztráció2018.09.02
Utoljára itt2023.09.28

Szörnyű 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Érkezéskor közölték,hogy csak másnapra van foglalás"szerintük". Véletlenül elírták a dátumos,és mivel nem volt szabad szoba így megkaptuk a tetőtéri cseléd szobát. Holott az első emeleten üres szobák voltak. Az egész hotel elavult ,kifakult, lelakott,minden csak nem 4 csillagos.
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk ezen a gyönyörű helyen. Amit kínálta azt teljes mértékben meg is kaptuk. Nagyon szép elegáns,modern szép szálloda. Rengeteg vízi programmal és kikapcsolódással várják a vendégeket. Udvarias személyzet,kellemes légkör,remek ételek. Igazán nagyok a szobák és minden igényt kielégítenek.
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.