Felső-tó Szilvásvárad

Felső-tó Szilvásvárad
Felső-tó SzilvásváradFelső-tó Szilvásvárad
Felső-tó SzilvásváradFelső-tó Szilvásvárad

Felső-tó Szilvásvárad bemutatkozása

A Sipovics Tengerszemet tartják Szilvásvárad legnépszerűbb látnivalójának. Különlegessége a kékes színvilágban rejlik, így az ide látogatóknak gyönyörű látványban lehet részük. Kialakulása a Szalajka-patak több helyen való felduzzasztásának eredménye.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Felső-tó Szilvásvárad vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 6.gyerekekkel járt itt
Én először jártam Szilvásváradon és sétáltam el a Szalajka-völgyben található Felső-tóhoz. Már a kirándulásunk elején azt mondtam, hogy ez is egy csodahely (nem is értem, hogyhogy eddig nem jöttünk el ide? ! ). Ez a tó csodaszép, elidőztünk itt jó sokáig. Készültek a csodás képek, volt hogy csak csendben nézelődtünk.
Felső-tó Szilvásvárad - EgyébFelső-tó Szilvásvárad - EgyébFelső-tó Szilvásvárad - EgyébFelső-tó Szilvásvárad - Egyéb
2055
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 8.egyedül járt itt
Nos, ha ez tó vagy tengerszem, hát legyen az. Valójában egy patak duzzasztott része, Hallod is a csobogását, egy tó nem szokott csobogni. De mindegy is az, minek nevezzük, a lényeg az, hogy gyönyörű. Szerintem ezt mindenki tudja, aki a Fátyol vízesésénél járt, vagy az Istállóskői barlangnál, ugyanis oda is erre kell menni.
Felső-tó Szilvásvárad - Külső képFelső-tó Szilvásvárad - Külső kép