Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri

Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri
Szinpetri Papírmalom Múzeum SzinpetriSzinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri
Szinpetri Papírmalom Múzeum SzinpetriSzinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri

Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri bemutatkozása

A Világ Legnagyobb Könyve mellett a Gutenberg nyomdatörténeti kiállítást is meg tudjuk tekinteni Szinpetriben, a Papírmalom Múzeumban. Ahhoz, hogy Gutenberg könyve korhű módon készülhessen el, egy 15. századbeli papírmalom megalkotására is szükség volt, mely lehetővé tette, hogy a könyv lapjai korhű módon és eszközökkel készülhessenek el.

Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca

Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri vélemények

Időpazarlás 2019. július 23.egyedül járt itt
A házaspár mindkét tagja arrogáns, pöffeszkedő, mit-keres-itt-ez-a-vendég hozzáállású. A kiállítás állítólag rendben van, de az embernek nincs kedve bemenni, miután egy-két normálisan feltett kérdés után azt éreztetik vele, hogy ő itt egy senki, aki csak fogja be a száját, és tegye, amit mondanak. . .
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 18.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk Szinpetriben abból a célból, hogy a "Világ legnagyobb könyvét" megnézhessük. Első alkalommal sajnos már zárva volt, de most úgy időzítettünk, hogy végre elénk tárulhasson ez a csoda! Az előttem szóló már leírta a valóságot. A tulajdonos Úr aki vezeti a látogatókat és a Kedves neje is belopták magukat a szívünkbe és szerintem sok emberébe.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Érdekes 2018. május 28.gyerekekkel járt itt
Aggtelek felé tartva a Szinpetri falu mögötti domboldalon pillantottunk meg egy hatalmas szalamandra térgrafikát vagy nem is tudom, mi ennek pontosan a neve. Másnap Jósvafő felfedezését követően megálltunk itt is. A falu szélén lévő impozáns épület gyönyörűen felújított, szép a kert és az egész környék nagyon zöld.
Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri - Szinpetri Papírmalom Múzeum Szinpetri -