Várhegy Vendéglő Szokolya
2624 Szokolya, Királyrét 5.

Várhegy Vendéglő Szokolya a térképen

Várhegy Vendéglő Szokolya értékelése:

1. helyezett a 2 szokolyai étterem közül
439. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül
Így is ismerheted: Királyrét Vendéglő

H zárva
K-V 09:00-21:00
szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:

Wellness csomagok Szokolya városában

Várhegy Vendéglő Szokolya vélemények

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kerthelység szép és hangulatos a patak mellette folyik. Nyugodt erdei hangulatban lehet megebédelni. Az áfonyás palacsinta nagyon finom. Az ételek izesek háziasak az adagok is jók. A csapolt sör és a házikészitésű limonádé minden kiránduló szomlyát oltja. A svédasztalos ételek változatosak. Az ètterem külön èrdeme ,hogy a kutyás vendégeket is szeretettel fogadjàk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Tegnapi napon ettünk az étteremben. Az elhelyezkedése jó, a személyzet annak ellenére, hogy rajtunk kívül még 2 asztalnál ültek, lassú volt. Az ételre is sokat vártunk . . . ami nem lett volna probléma, ha "cserébe" forró ételeket kapunk, de a rántott sajt hasábburgonyával párosból a sajt már kihűlt, a mátrai borzaska burgonyapürével hideg volt teljesen :( Az ízesítésen is lenne javítanivaló.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
A Máv nosztalgia csoporttal ebédeltünk itt május 20. -án. Annak ellenére,hogy le volt foglalva az időpont és a hely 1 órát vártunk arra,hogy kihozzák az ételt. A csirkecomb íztelen volt,és nem kellően átsütött volt. Az utólag rendelt palacsintára 20 percet kellett várni, a kávét már ki sem hozták amit kértünk,de meg sem vártuk volna.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Ez egy hangulatos kis vendéglő elfogadható árakkal. A kisvasút végállomása mellett a túra útvonalak kiindulópontjánál. Egyszerű berendezés, szép helyen. Az ételek nagyon finomak voltak. Kétszer is ettünk itt, a második alkalommal elég flegma volt a kiszolgáló hölgy. Külön megemlíteném a vezető segítőkészségét, ennek hatására kerestük fel a helyet és nem csalódtunk.

Legnépszerűbb csomagok Szokolyán és környékén
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.969 - 16.131,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.06.03. - 2020.12.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.660 - 17.999,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.06.03. - 2020.09.02.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.

Szállodák Szokolya környékén
Royal Club Hotel Szokolya
Tó Wellness Hotel Szokolya
City Hotel Unió  Szokolya
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Várhegy Vendéglő SzokolyaX